Reklama
Reklama

Natalia Siwiec przygotowuje córkę do kariery w modelingu. „Nogę zawsze wyciągaj!”

Natalia Siwiec (38 l.) dba o to, by jej córka dobrze wypadała na zdjęciach. Widać, jaką karierę dla niej zaplanowała…Mała Mia (5 l.) ma wprawdzie zaledwie 5 lat, ale już uczy się pozowania do zdjęć. Nie za późno?

Kariera Natalii Siwiec rozpoczęła się w 2012 roku podczas meczu otwarcia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.  Przygotowana przez ambitnego partnera, Mariusza Raduszewskiego, siedziała wymalowana  na trybunie Stadionu Narodowego i czekała aż operatorzy kamer zwrócą na nią uwagę. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Natalia rzeczywiście rzuciła się w oczy, zwłaszcza jej  poprawione jeszcze w Brazylii, piersi. 

Reklama

Z czasem Natalia zrozumiała, że w budowaniu wizerunku warto zachować umiar, licujący z wizerunkiem poważnej aktorki dramatycznej, do którego wtedy aspirowała. Niestety, ponieważ od tamtej pory jedynymi osiągnieciami aktorskimi Natalii pozostają: epizod w „Kryminalnych” i „To nie koniec świata”, rola pokojówki w farsie „O co biega?” oraz… telefonu komórkowego w rewii Małgorzaty Potockiej, od czasu do czasu musiała wracać do rozbierania się. 

Natalia Siwiec przyucza córkę do modelingu

Ostatecznie kres nagości, w każdym razie całkowitej, Siwiec położyła ciąża. Na szczęście okazało się, że narodziny Mii 5 lata temu nie tylko nie złamały kariery Natalii, lecz jeszcze ją rozkręciły. Producenci akcesoriów dziecięcych pokochali Siwiec za to, że nie wybrzydza i bierze każde zlecenie, zaś jej profile społecznościowe pełne są świetnie opłacanych reklam i promocji. 

Natalia najwyraźniej postanowiła zbudować na tym rodzinny biznes, bo już wdraża córkę do pozowania. Wprawdzie pięcioletnia Mia nie do końca rozumie, o co w tym chodzi, za to nadrabia entuzjazmem. 

Kursy modelingu dla córki Siwiec prowadzi w Tulum w Meksyku, gdzie obecnie mieszka z rodziną, w związku z tym  nauka odbywa się głównie w plenerach. Z nagrań zamieszczonych przez Natalię na Instagramie wynika, że próbuje przekazać córce najważniejsze podstawy trudnej sztuki pozowania do zdjęć. Jak radzi z naciskiem: 

Najwyraźniej jednak Mia podchodzi do rad mamy z dystansem. W pewnym momencie na nagraniu słychać głos dziewczynki:

Myślicie, że Mia powtórzy sukces mamy?  

Zobacz też:

Skrzynecka pokazała się bez makijażu, Tym samym zdradziła pewien sekret

Harry i Meghan z tajemniczą wizytą u królowej Elżbiety II

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy