Reklama
Reklama

Natalia Niemen wrzuciła do sieci prośbę o pomoc. Nie mogła uwierzyć w to, co wtedy zrobili!

Natalia Niemen córka Czesława Niemena nie tak dawno szukała zajęcia jako sprzątaczka. Jej wpis z prośbą o pracę wykpiono. Gwiazda zżymała się na to, że ktoś upublicznił post. Nie przypuszczała, że burza medialna wokół niego okaże się ratunkiem.

Natalia Niemen szukała pracy jako sprzątaczka

Natalia Niemen powróciła ostatnio na nagłówki gazet, kiedy okazało się, że córka legendarnego muzyka szuka pracy. Piosenkarka nie bała się przyznać publicznie do tego, że świetne pierze, gotuje i sprząta. Jednocześnie przyznała, że zarobki z pracy artystycznej nie są wystarczające.

Córka Czesława Niemena dodała ogłoszenie, w którym zwróciła się do swoich obserwatorów z zapytaniem o to, czy aby nie szukają pomocy domowej. Początkowo post artystki był dostępny tylko ścisłemu gronu znajomych Natalii Niemen, jednak ktoś go upublicznił. Wokalistka była wściekła. Nie wiedziała, że sprawa przybierze taki obrót. 

Reklama

Natalia Niemen tłumaczy się z ogłoszenia

Natalia Niemen gościła w najnowszym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN". Zasiadła na kanapie i odniosła się do burzy związanej z jej postem, w którym poleca swoje usługi jako sprzątaczka: "Coś takiego, szok! Przecież artyści mają tyle pieniędzy i mają z czego żyć! Nie jest tak..." - z przekąsem stwierdziła córka Czesława Niemena.

Natalia Niemen niedawno przekazała informację o tym, że jej córeczka zmaga się z rzadką chorobą genetyczną. Dziewczynka cierpi na Zespół Noonan. To rzadkie wady wrodzone, charakteryzujące się m.in. niskorosłością, wadami serca i nieprawidłowościami hematologicznymi. Rehabilitacja dziewczynki wymaga nakładu pieniędzy. Choć jej mama jest uznaną artystką i dobrze sobie radzi w branży muzycznej, to odczuwa kryzys finansowy i potrzebuje dodatkowych funduszy dla dziecka. 

"Ten post był naprawdę na serio. To była śmieszna sytuacja, ponieważ ja rzeczywiście jestem kuchta, praczka, sprzątaczka, pomywaczka. Po prostu sprzątam, zajmuję się domem, od lat to robiłam. Rozmawiając z wieloma kobietami, zauważyłam, że jest w nas coś takiego: "Gdyby nam płacili za to sprzątanie..." - mówiła Niemen w "DDTVN".

Niemen chce rzucić karierę artystyczną

Natalia Niemen poważnie rozważa porzucenie kariery wokalnej. Sprzątanie, gotowanie i inne prace domowe dobrze jej wychodzą, więc dlaczego nie zająć się tym?

"A rzeczywiście trochę mam cienko z pracą od paru miesięcy. Autentycznie zastanawiałam się nawet nad przebranżowieniem, zupełnym porzuceniem drogi artystycznej. I myślę sobie: "Fajnych mam tych znajomych, wrzucę zapytanie!". (...) Pomyślałam sobie, że dorywczo komuś tam pomogę i będzie jakiś tam grosz" - relacjonuje artystka.

Piosenkarka miała za złe upublicznienie jej postu. Jednak teraz nie żałuje wycieku i medialnej burzy. Dzięki temu "rozdzwoniły się do niej telefony z ofertą pracy". Zaproponowano jej nie tylko, by komuś posprzątała dom, ale także by sprzedawała swoje obrazy czy udzieliła lekcji śpiewu. Wszystko dobre, co się dobrze kończy?

Zobacz też:

Natalia Niemen przekazała smutne wieści z domu. Jej córeczka jest nieuleczalnie chora!

Na co zmarł Czesław Niemen? Natalia Niemen wyjawiła coś wstrząsającego!

Natalia Niemen broni Natalii Przybysz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Niemen | Czesław Niemen | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama