Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natalia Lesz żałuje, że jest tylko "partnerką znanego lekarza"?!

Natalia Lesz (35 l.) kilka lat temu porzuciła światowe życie i przeniosła się na Śląsk. Czy nie żałuje tego kroku?

Natalia Lesz, której przypisywano niewiele znaczące flirty z kolegami z show-biznesu, tą decyzją zaskoczyła wszystkich. Trzy lata temu finalistka 8. edycji "Tańca z gwiazdami" związała się z człowiekiem, który ze światem gwiazd nie miał wiele wspólnego.

Reklama

Gdy poznali się jesienią 2013 roku, Adam Maciejewski (44 l.) był już chirurgiem o światowej renomie. Skromny, wyciszony, oddany swojej pracy. W Centrum Onkologii w Gliwicach dokonał pierwszego przeszczepu twarzy, który w 2013 r. został uznany za najlepszy na świecie zabieg rekonstrukcyjny tego typu. Nowatorska operacja odbiła się bardzo szerokim echem w świecie medycyny.

Świat, którego był częścią, zrobił na Natalii wrażenie. W odróżnieniu od jej poprzednich partnerów, ten mocno stąpał po ziemi, a swoje życie poświęcał innym. Aktorka z radością zgodziła się na wspólne życie. Wyjechała na Śląsk, a jesienią 2014 roku przyszła na świat ich córka, Alicja.

Wprawdzie aktorce umykały szanse na własną karierę, ale ona świetnie odnalazła się w nowym środowisku i w roli "żony swego męża".

Niedawno zespół lekarzy pod kierownictwem partnera aktorki dokonał kolejnego, rewolucyjnego przeszczepu - replantacji skalpu u pacjentki, której podczas prac rolniczych maszyna wciągnęła włosy. "Żyje teraz trochę w cieniu partnera, ale wcale nie tęskni za dawnym życiem. Jest dumna z Adama" - przekonuje jej znajoma.

Wygląda na to, że Natalia nieprędko wróci na warszawskie salony i do świata show-biznesu, ale wydaje się, że ani trochę za nim nie tęskni...

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Lesz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje