Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natalia Kukulska szykuje się do... ślubu!

Kilka lat temu, podczas wizyty w Las Vegas, wpadli na pomysł ślubu w amerykańskim stylu, jednak piosenkarka chciała wracać do Polski z troski o zdrowie ukochanej babci...

Reklama

Teraz wrócili do pomysłu, aby raz jeszcze, na wesoło i w miejscu szalonym i kolorowym, wypowiedzieć słowa małżeńskiej przysięgi. Tym bardziej że tam narodziła się ich miłość.

- To było lato 1999 roku, mieliśmy za sobą 2 lata znajomości. Lipiec na wschodnim wybrzeżu USA był strasznie gorący. Podejmowaliśmy próby zwiedzania, spacerów, ale po kilku metrach wracaliśmy do hotelu - wspomina muzyk.

Natalia dodaje: - Nie dało się oddychać, spędzaliśmy dużo czasu na basenie. Tam mieliśmy okazję naprawdę dobrze się poznać. Zaczęło nas z Michałem coś do siebie przyciągać. Zachorowaliśmy na siebie. Dłuższe niewidzenie powodowało dziwny niepokój, chcieliśmy być razem. To było bardzo silne - ocenia.

Po powrocie do Polski wciąż się spotykali, a wkrótce wzięli ślub i zostali rodzicami Jasia (19 l.), później Ani (14 l.), a ponad 2 lata temu Laury. Natalia Kukulska odnalazła swoje szczęście, z Michałem doskonale się uzupełniają i nie chcą niczego zmieniać. Jedyne, co planują zrobić, to raz jeszcze złożyć przysięgę małżeńską, ale tym razem w szalonym Las Vegas.

- Nic nie wiedzieliśmy - dziwią się jej znajomi.

***

Zobacz więcej materiałów:

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama