Reklama
Reklama

Natalia Kukulska: Ponowny ślub w Stanach!

Natalia Kukulska (41 l.) i Michał Dąbrówka (45 l.) są razem od blisko osiemnastu lat. W branży ten związek uznawany jest za wręcz idealny. Przypieczętowaniem ich miłości ma być ślub w Las Vegas, który planowali na początku znajomości. W połowie stycznia z całą rodziną lecą na ferie do USA, by odpocząć i... ponownie złożyć małżeńską przysięgę. Świadkami będą ukochane dzieci...

Bilety na samolot dla pięcioosobowej rodziny są już kupione. Michał Dąbrówka dopilnował, by żona – Natalia Kukulska  – i trójka ich dzieci: Jan (17 l.), Anna (12 l.) i roczna Laura, miały ważne wizy amerykańskie. 

Muzyk zarezerwował też z dużym wyprzedzeniem noclegi w hotelach dla siebie i swoich najbliższych. Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", w styczniu, podczas ferii zimowych, cała familia wybiera się na targi muzyczne do Anaheim w Kalifornii. 

"Michał to świetny organizator, jeśli trzeba wymyślić coś szalonego, to on przejmuje kierownictwo w związku" – zdradza tygodnikowi osoba z otoczenia rodziny.

Reklama

Dodaje, że targi w Ameryce to największa tego typu impreza na świecie, więc muzyczny duet bardzo cieszy się, że będzie mógł zobaczyć i przetestować nowe instrumenty i sprzęt nagłaśniający. Być może coś kupić.

"Wyjazd za ocean będzie także znakomitą okazją, by spełnić niezrealizowane plany sprzed lat" – twierdzi rozmówca gazety.

Zakochali się w Ameryce

Piosenkarka i jej ukochany odwiedzali USA wielokrotnie. Kilka lat temu wpadli na pomysł wzięcia ponownego ślubu w jednej z weselnych kaplic Las Vegas. 

"Mieliśmy taki zamiar, by zabawić się w ślub po amerykańsku, ale nie zdążyliśmy" – zdradził w jednym z wywiadów Michał.

Jak twierdzi osoba z ich otoczenia, Natalia nie chciała przedłużać pobytu w Ameryce, bo zamartwiała się zdrowiem swojej babci Haliny Szmeterling (†92 l.). Ale każdy pobyt za oceanem miał dla niej i dla jej męża znaczenie sentymentalne. Oboje pamiętają przecież, że to właśnie w Ameryce narodziła się ich miłość.

"To było lato 1999 roku, mieliśmy za sobą dwa lata znajomości i trzy trasy. Lipiec na wschodnim wybrzeżu USA był strasznie gorący. Podejmowaliśmy próby zwiedzania, spacerów, ale po kilku metrach wracaliśmy do hotelu" – wspominał muzyk.

"Nie dało się oddychać, spędzaliśmy czas nad basenem. Mieliśmy okazję dobrze się poznać. Nas z Michałem zaczęło coś do siebie przyciągać. Zachorowaliśmy na siebie. Dłuższe niewidzenie powodowało dziwny niepokój. Chcieliśmy być razem. To było bardzo silne” - tak Kukulska wspominała tamten wyjazd. 

Po powrocie do Polski zaczęli się spotykać, a wkrótce, w lutym 2000 r., wzięli ślub. 

Już w czerwcu tego samego roku powitali na świecie syna. Pięć lat później małżonkowie zostali rodzicami pierwszej córki. Na drugą czekali aż 12 lat. Późne macierzyństwo dodało skrzydeł Natalii i umocniło jej miłość do męża. Ci, którzy dobrze znają parę, wiedzą, że w tej rodzinie podział ról jest daleki od tradycyjnego.

"Rządzi Natalia, zarówno w domu, jak i w zespole. Robi to twardą ręką i musi być tak, jak powie" – zapewnia informator "Na Żywo".

Muzycy współpracujący z Kukulską wiedzą, że ona lubi grać pierwsze skrzypce. 

"Jest kobietą zdecydowaną i pewną swego. Potrafi kłócić się o dwa, trzy dźwięki" – przyznają.

Nawet mąż musi poddać się jej woli. 

"Na próbach zamienia się w Niemca, który pilnuje, żeby wszystko szło tak, jak trzeba. Nawet na papierosa nie możemy za często wychodzić" – powiedział Michał.

Podobna do swojej babci

W domu Natalia też jest liderem. Tego, jak powinna funkcjonować rodzina, nauczyła ją babcia, która po śmierci jej matki Anny Jantar (†29) wychowywała piosenkarkę. 

"Według babci musi być punktualność, porządek i zasady. Buntowałam się przeciwko temu" – mówiła gwiazda.

Jednak dzisiaj sama hołduje takim regułom. 

"Michał bez sprzeciwu oddał żonie funkcje głowy domu. Po niemal 18 latach bycia razem ich miłość jest tak samo gorąca" – twierdzi znajomy pary. 

Czy Natalia zechce ponownie poślubić ukochanego w Las Vegas? 

"Mąż bardzo na to liczy i chce, by świadkami tej ceremonii były ich dzieci" - czytamy w tygodniku.

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama