Reklama
Reklama

Natalia Kukulska opublikowała wzruszający film! Łzy same płyną!

Natalia Kukulska (41 l.) od zawsze była mocno związana ze swoją rodziną. Nic dziwnego, że dalej tęskni za tymi, których już nie ma.

Natalia Kukulska (41 l.) od zawsze była mocno związana ze swoją rodziną. Nic dziwnego, że dalej tęskni za tymi, których już nie ma.

Jako dziecko straciła w tragicznym wypadku samolotowym mamę, a we wrześniu 2010 roku pożegnała ojca, który zmarł w wieku 66 lat. Niestety 6 lat później, również we wrześniu zmarła babcia wokalistki.

Na szczęście Natalia ma kochającego męża oraz dzieci i to właśnie jej rodzina daje jej siłę, by zmierzyć się z takimi tragediami, jakie ją spotkały. Śmierć bliskich jest ciężkim przeżyciem dla większości ludzi i trudno wrócić po takich zdarzeniach do normalnego życia. Kukulska na co dzień uśmiechnięta i radosna, w niektóre dni smutnieje i oddaje się refleksji.

Reklama

Taki dzień właśnie nadszedł dla wokalistki, która wspomina babcię. Pani Halina Szmeterling kończyłaby 11 lipca 93 lata. Z tej okazji Natalia opublikowała bardzo krótki, ale pełen przekazu film na jednym z portali społecznościowych.

Całuje ona na nim babcię, zapewne na jej ostatnie urodziny, jakie obchodziła. Gwiazda pod filmem dodała hasztagi: #babciaHalinka #roktemu #dziśochodziłaby93urodziny #tęsknotaolbrzymia.

Takie momenty wzruszają nie tylko najbliższych. Ubolewanie i zrozumienie w komentarzach wyrazili fani piosenkarki. Dzielili się również własnymi wspomnieniami związanymi ze swoimi bliskimi, którzy zmarli. Nic dziwnego, że Natalia tak bardzo tęskni za babcią.

Była z nią niezwykle mocno zżyta i to babcia zajmowała się nią po śmierci matki malutkiej wówczas wokalistki. Niecały rok po śmierci pani Haliny , to zbyt krótki okres, by pogodzić się z tak wielką stratą. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama