Reklama
Reklama

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka: oto kulisy ich małżeństwa

Natalia Kukulska (41 l.) i Michał Dąbrówka (45 l.) tworzą udany związek. Jak tak naprawdę, na co dzień wygląda ich małżeństwo? Okazuje się, że mocno się wspierają także w sprawach zawodowych i spędzają razem mnóstwo czasu. Czyżby to była recepta na sukces?

Był czas, kiedy ze strachem patrzyła na wyświetlacz dzwoniącego telefonu. Natalia Kukulska doskonale pamięta dzień, kiedy odszedł jej tata, kompozytor Jarosław Kukulski (†66 l.), a niedawno babcia Halina Szmeterling (†93 l.), która wychowała ją po tragicznej śmierci mamy, piosenkarki Anny Jantar (†30 l.). 

- Mam wrażenie, że to, iż nosiłam w sobie dziecko, było rodzajem ochrony dla mnie. Dla mojej siły i psychiki - wyznała w wywiadzie dla jednego z dwutygodników.  

Dziś została tylko ona. Nie jest jednak sama! Od lat tworzy szczęśliwy związek z perkusistą Michałem Dąbrówką, z którym ma troje dzieci: Janka (17 l.), Anię (12 l.) oraz półroczną Laurę.  

Reklama

- Na szczęście rodzina rozbudowała mi się w drugą stronę, bo, oprócz dzieci, rodzice Michała też są jej częścią. Ale fakt, że w mojej jestem najstarsza, jest dziwnym uczuciem... - uśmiecha się piosenkarka.  

Podczas gdy inne małżeństwa i związki rozpadają się, oni od lat trwają przy sobie. A są blisko nie tylko prywatnie, ale również zawodowo.  

- Jesteśmy z Michałem bardzo zgraną parą i nie rozumiem tego zdziwienia, gdy mówię, że pracuję z mężem - opowiadała niedawno Natalia. - To jest przecież naturalne, gdy ma się wspólną pasję. Nawet gdy nie przygotowujemy kolejnej płyty, temat pracy jest przenoszony do domu, wałkowany przy obiedzie, nawet w... wannie!  

Najnowszą płytę "Halo, tu Ziemia!" też nagrywali w domowym studiu.  

- Trzeba było zamknąć się w piwnicy, skupić, a ponieważ my bardzo lubimy ze sobą przebywać, było to dla nas naturalne. Do tego byliśmy skoncentrowani nie na naszym związku, lecz na muzyce. Po takim wielogodzinnych siedzeniu w studiu zdarzało nam się wyjść na górę, popatrzeć na siebie i powiedzieć: och, to ty jesteś, stęskniłam się za tobą! - opowiadała piosenkarka.  

Dziś, kiedy znów mają w domu małe dziecko, czują się jak na początku, gdy ona imponowała mu urodą i talentem, a on jej wielką mądrością.  

- Osobą, która pomaga mi w porządkowaniu głowy, jest mój mąż - podkreśla Natalia Kukulska. - Jest między nami rodzaj zrozumienia i połączenia. Podobnie odbieramy rzeczywistość. I to mnie trzyma.

***
Zobacz więcej materiałów

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama