Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Najpierw Marta Jeżewska-Piasecka, teraz jej mąż dostał pracę w TVP

Transfer z TV Republika do TVP trwa w najlepsze. Po Marcie Piaseckiej, która dołączyła do ekipy "Teleexpressu", szeregi "narodowej" zasilił jej mąż, Jan Piasecki.

Dziennikarz w telewizji Kurskiego będzie przygotowywał serwis sportowy po głównym wydaniu "Wiadomości i program "Sport Telegram". Wcześniej, w TV Republika, był szefem redakcji sportowej oraz gospodarzem magazynów publicystycznych.

W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl powiedział, że decyzja o przejściu do TVP "nie była łatwa" i jest to dla niego "kolejny krok w rozwoju".

Z kolei Marta Piasecka w TVP zatrudniona została na początku 2016 roku. Niebawem zniknie z ekranu w związku z narodzinami dziecka i urlopem macierzyńskim. Przed jej przyjściem na Woronicza mówiło się, że zastąpi w "Wiadomościach" Beatę Tadlę, ale do głównego serwisu informacyjnego ostatecznie nie trafiła.

Reklama

Przy okazji projektu zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej opowiedziała się, rzecz jasna, przeciwko aborcji, publikując na Twitterze zdjęcie z podpisem: "Pierwsze selfie z Córeczką w ważnym celu: #białyprotest, #JestemZaŻyciem".

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Piasecka | Jan Piasecki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje