Reklama
Reklama

Najpierw kłopoty, a teraz takie wieści. Grażyna Torbicka może się cieszyć

Grażyna Torbicka od lat jest twarzą Festiwalu Filmowego "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym. Ikona telewizji jest Dyrektorką Artystyczną tego wydarzenia. W sobotę 29 lipca Torbicka tak pojawiła się otwarciu Festiwalu.

Grażyna Torbicka w pod koniec marca 2016 roku pożegnała się z widzami swojego autorskiego cyklu "Kocham kino", emitowanego w Dwójce. Ikona telewizji, choć pożegnała się z tym medium, to nadal pojawia się jako ekspertka od filmu. Prowadzi autorski cykl "Grażyna Torbicka zaprasza" w TVN Fabuła, a od stycznia 2019 roku rekomenduje filmu w programie "Kocham Cię kino" w Radiu Zet. Jednak jej oczkiem w głowie jest organizowany w Kazimierzu Dolnym Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Reklama

Torbicka miła problemy z organizacją festiwalu w ubiegłym roku

W ubiegłym roku Torbicka przyznała, że nad jej ukochanym festiwalem  zawisły czarne chmury. Szczęśliwie udało się go zorganizować, pomimo że - jak donosił "Dziennik Wschodni", do końca nie było wiadomo, czy będzie to możliwe. Powodem tego stanu rzeczy były stale rosnące koszty usług.

"Budowa miasteczka festiwalowego i kina od podstaw to potężny wydatek. Pomocną dłoń wyciągnęło miasto Kazimierz Dolny, które bezpłatnie użyczy pomieszczeń w zespole szkół, Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki oraz na Zamku (seanse plenerowe na 300 miejsc). Poza tym miasto pokryje wydatki organizatora do 40 tys. zł. 80 tys. przekaże też Urząd Marszałkowski" - informowała gazeta.

Nazwisko i renoma Torbickiej jednak zdziałały cuda i udało się festiwal wówczas zorganizować. Również w tym roku "Dwa Brzegi" doszły do skutku. Zrezygnowano z budowy miasteczka filmowego. Zastąpił je wolny w czasie wakacji budynek szkoły w Kazimierzu Dolnym. Grażyna Torbicka mogła odetchnąć z ulgą.

Torbicka na otwarciu 17. Festiwalu "Dwa Brzegi"

W sobotę 29 lipca w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą wystartował 17. Festiwal Filmu i Sztuki BNP Paribas Dwa BrzegiGrażyna Torbicka pojawiła się na otwarciu w bardzo swobodnej, wręcz sportowej stylizacji. Gwiazda miała na sobie czarne spodnie, białą marynarkę i sportowe buty. Jak zwykle królował w jej stroju minimalizm i wygoda. Mimo to wyglądała świetnie. Zresztą zobaczcie sami.

Zobacz też:

Grażyna Torbicka opowiedziała o swoim małżeństwie z Adamem. Nie do wiary, jaki fakt ujawniła z przeszłości

Paparazzi udokumentowali spotkanie Torbickiej z tajemniczym mężczyzną. Tak się zachowała

Grażyna Torbicka jak zawsze z klasą. Tak zaprezentowała się na ściancepomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka
Reklama
Reklama
Reklama