Reklama
Reklama

Najpierw czystki w TVP, a wtem tak emocjonalny wpis Popek. Zaczęła pisać o krytyce

Znana dziennikarka Telewizji Polskiej, Anna Popek opublikowała na Instagramie emocjonalny post. W swoim wpisie poruszyła temat wszechobecnej krytyki.

Najpierw czystki w TVP, a wtem tak emocjonalny wpis Popek. Zaczęła pisać o krytyce

Gdy Anna Popek wróciła do pracy w TVP odzyskała dużą część swojej popularności i rozpoznawalności. Jej najnowszy post na Instagramie wydaje się odnosić do tej sytuacji. Dziennikarka skupiła się byciu ocenianym przez postronne osoby, co jest częstym zjawiskiem w świecie mediów. Popek nie wskazała bezpośrednio, że mówi o sobie, ale kontekst wydaje się być jasny.

Reklama

Najpierw czystki w TVP, a wtem tak emocjonalny wpis Popek

"Czy przejmujecie się opiniami innych ludzi? Myślę, że każdy z nas trochę tak. Nic dziwnego — odbijamy się w oczach drugiego człowieka. Gdy usłyszymy sto razy, że jesteśmy głupi — tracimy wiarę w siebie. Gdy sto razy ktoś nam powie, że jesteśmy piękni — piękniejemy. Ale internet wszystko zmienił: siatka powiązań, opinii, komentarzy i krytyki jest tak gęsta, że zaczynamy się w niej dusić. Nasza dusza pragnie pokoju i wolności, również wolności od ciągłej oceny" - napisała na Instagramie Anna Popek.

Przy tym wpisie Anna Popek opublikowała zdjęcie w odważnej, czarnej, siateczkowej sukience. Ten wybór stylizacji był nietypowy dla niej, zazwyczaj wybierającej bardziej stonowane ubrania. 

Możliwe, że jej słowa odnoszą się do ostatnich roszad kadrowych w TVP. Myślicie, że właśnie o to chodzi?

Anna Popek szykuje się na zmiany w TVP. Już zaplanowała wyjazd za granicę

Anna Popek ostatnio zdecydowała się kontynuować naukę i zdobyć nowe doświadczenie. Z tego powodu przygotowuje się do wyjazdu za granicę.

"Obecnie mamy takie czasy, że wszystko dynamicznie się zmienia, więc ja staram się być przygotowana do wszystkiego"- oceniła w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Choć praca w telewizji jest jej prawdziwym powołaniem, Anna Popek nie osiada na laurach i cały czas stara się dokształcać.

"Jestem dziennikarką. Kocham swój zawód. Bardzo lubię pracę w tym zawodzie i wydaje mi się, że jestem coraz lepsza. Cały czas się uczę. Zresztą podjęłam też inne studia. Skończyłam  jednoroczne studia menadżerskie na SGH, teraz studiuje MBA na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Ja się cały czas uczę, również w innych kierunkach, bo nie wiem jeszcze, jakie umiejętności będą potrzebne mi w życiu" - tłumaczyła.

W związku ze zdobywaniem nowego doświadczenia gwiazda TVP postanowiła na jakiś czas wybrać się za granicę.

Zobacz też:

Popek wrzuciła zdjęcie bez spodni. Długie nóżki aż do nieba wywołały zachwyty i oburzenie

Anna Popek zmienia front. Niewiarygodne, kim teraz się zachwyca...

Anna Popek zabrała głos w sprawie zwolnienia z TVP. Wracają echa afery mailowej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy