Reklama

Reklama

Reklama

Najgłośniejsze romanse 2015 roku!

Sprawdźcie w galerii, dla których gwiazd był to wyjątkowy rok!

Na początku tego roku media donosiły, że Antek Królikowski (26 l.) rozstał się z niejaką Joanną Jarmołowicz (20 l.). Aktor szybko jednak znalazł nową miłość. Szczęśliwą wybranką okazała się Katarzyna Sawczuk (18 l.), która jakiś czas temu dołączyła do obsady "Barw szczęścia".

Marta Żmuda Trzebiatowska (31 l.) po rozstaniu z tancerzem Adamem Królem długo nie mogła znaleźć nowego partnera. Latem tego roku ku zdziwieniu wszystkich wyszło na jaw, że aktorka wychodzi za mąż. Okazało się, że gwiazda od dłuższego czasu spotykała się ze swoim kolegą po fachu, Kamilem Kulą (26 l.). Para unikała jednak wspólnych wyjść na imprezy celebryckie. Medialny debiut na ściance zaliczyli dopiero po ślubie.

Reklama

Choć Magdalena Ogórek (36 l.) i Bartosz Węglarczyk (44 l.) nigdy nie przyznali oficjalnie, że są parą, tabloidy przekonują, że nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. O ich związku spekulowało się jeszcze podczas trwania kampanii prezydenckiej. Kiedy pojawili się razem na 10. urodzinach "Dzień Dobry TVN", nie szczędząc sobie czułości, w mediach dosłownie zawrzało! Wedle najnowszych doniesień kolorowych gazet, para myśli już o wspólnym potomstwie!

Na początku tego roku wyszło na jaw, że Irina Shayk (29 l.) zakończyła swój pięcioletni związek z Cristiano Ronaldo (30 l.). Powód? Jak sama przyznała, była wielokrotnie zdradzana. Na szczęście na horyzoncie pojawił się nowy ukochany. Od wiosny modelka jest związana z Bradleyem Cooperem (40 l.), który niedawno wprowadził się do jej apartamentu.

Strzała Amora w tym roku trafiła także Ewelinę Lisowską (24 l.). Piosenkarka związała się z pianistą Afromental, Bartoszem Śniadeckim (34 l.). "Mam najlepszą dziewczynę!" - napisał jakiś czas temu muzyk na swoim internetowym profilu.

Leonardo DiCaprio (40 l.), który gustuje w sporo młodszych pięknych kobietach, kilka miesięcy temu zakochał się w modelce Kelly Rohrbach (25 l.). Mówi się, że chce się jej w niedługim czasie oświadczyć!

Jeszcze niedawno Jacek Borchuch (45 l.) był widywany na salonach u boku Olgi Frycz (29 l.), dla której rozwiódł się z żoną. Jesienią tego roku media donosiły, że para nie jest już razem. Niedługo później jeden z tabloidów opublikował zdjęcia z randki Borcucha ze słynną psycholożką, Małgorzatą Ohme (36 l.). W rozmowie z jednym z tabloidów nie chciała ona komentować doniesień, podziękowała jednak za życzenia powodzenia na nowej drodze życia.

Jakiś czas temu w "Życiu na Gorąco" ukazały się zdjęcia Omeny Mensah (36 l.) ze spaceru z córką oraz tajemniczym mężczyzną. Gazeta zasugerowała, że to nowy partner gwiazdy TVN. Pogodynka, która od prawie dwóch lat jest rozwódką, nie chciała komentować tych rewelacji.

Choć pogłoski o romansie Agnieszki Popielewicz (30 l.) i Grzegorza Hyżego (28 l.) pojawiły się już w ubiegłym roku, dopiero kilka miesięcy temu para oficjalnie zaczęła pokazywać się razem. Przypomijmy, że pod koniec ubiegłego roku prezenterka rozwiodła się z ojcem swojej córeczki. Z drugim ślubem nie czekała zbyt długo - Popielewicz i Hyży pobrali się latem we Włoszech.

Katarzyna Glinka (38 l.) około rok temu oficjalnie przestała być żoną Przemysława Gołdonia, z którym doczekała się synka. Aktorka znalazła już nową miłość. Jej nowy wybranek ma na imię Jarosław i ponoć świetnie dogaduje się z jej synkiem. Para zamieszkała razem w domu Katarzyny Glinki.

O nowym związku Anny Cieślak (34 l.) media rozpisywały się na początku tego roku. Wybranek aktorki to jej kolega po fachu, Przemysław Wyszyński, związany z Teatrem Polskim. W maju gazety doniosły o zaręczynach pary!

Choć Mariah Carey (45 l.) formalnie nadal jest żoną Nicka Cannona, z którym ma dwoje dzieci, znalazła już nowego ukochanego. Diwa związała się z australijskim miliarderem Jamesem Packerem, który wcześniej spotykał się m.in. Mirandą Kerr.

Dorota Szelągowska (35 l.) jeszcze niedawno była żoną Adama Sztaby (40 l.). Para rozwiodła się w maju tego roku i oboje ułożyli sobie życie na nowo. Szelągowska przyznała niedawno w jednym z wywiadów, że nie jest samotna, Adam Sztaba także jest w związku. Jego nowa partnerka wkrótce urodzi mu dziecko!

Gwen Stefani (45 l.) dopiero co ogłosiła, że po 13 latach rozwodzi się z mężem, Gavinem Rossdale. Niedługo potem potwierdziła, że jest zakochana w Blake'u Sheltonie (39 l.), z którym pracuje na planie "The Voice"!

Na początku października media rozpisywały się na temat rzekomego romansu aktorki z "Pierwszej miłości",  Joanny Opozdy, z Baronem z zespołu Afromental. Niedawno okazało się, że ich drogi szybko się rozeszły. Co ciekawe, jednocześnie pojawiły się spekulacje, że aktorka związała się z kolegą Barona, Wojtkiem Łozowskim (31 l.)!

Sandra Bullock (51 l.) pięć lat temu rozwiodła się Jesse Jamesem, który wielokrotnie ją zdradzał. Aktorka od tego czasu nie była widywana z żadnym mężczyzną. Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że w końcu się zakochała. Jej nowy wybranek to fotograf Bryan Randall.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy