Reklama
Reklama

Nagle Torbicka oficjalnie przekazała radosną nowinę. Poruszenie na całą Polskę

Grażyna Torbicka na jakiś czas nieco zniknęła z mediów. Teraz okazuje się, że wraca i to z prawdziwym impetem. 64-letnia gwiazda wygadała się znajomym za kulisami jednej z imprez o zmianach, które szykują się w jej życiu. Takie wieści, gdy tylko wypłynęły dalej, wywołały istne poruszenie. Gratulacje płyną z całej Polski...

 Grażyna Torbicka przez lata była jedną z największych gwiazd TVP. W pewnym momencie przyszło jej jednak pożegnać się z pracą na Woronicza, a jej kultowe "Kocham kino" przestało być nadawane. 

Karierę próbowała kontynuować w konkurencyjnym TVN, ale trudno mówić, by stała się tam pierwszoligową gwiazdą stacji z Wiertniczej. 

Grażyna Torbicka wróciła z impetem na salony

Cały czas była jednak obecna w sferze publicznej, grając w reklamach czy organizując Festiwal Filmowy "Dwa Brzegi". Czasami pojawiała się też na ważnych galach i imprezach charytatywnych. 

Reklama

W życiu prywatnym też sporo się działo, bo Grażyna musiała wyprowadzić się z Warszawy do Otwocka, gdzie jej mąż został ordynatorem. 

Okazuje się, że to nie koniec rewolucji w życiu Torbickiej. Ostatnio Grażyna pojawiła się na Gali Rozdania Nagród Filmowców Polskich.

Torbicka ogłosiła sensacyjną wiadomość

Za kulisami przekazała znajomym z branży sensacyjną wręcz informację. Ci oczywiście pobiegli z tym do mediów. 

Okazuje się, że Grażyna Torbicka wraca do TVP. Już ponoć jest po rozmowach w tej sprawie! Jak donosi Plotek za kulisami imprezy oficjalnie im potwierdziła:

"Grażyna Torbicka była na Gali Rozdania Nagród Filmowców Polskich. Rozmawialiśmy z nią w kuluarach i ona mówiła, że wraca do TVP. Twierdziła w kółeczku, że jest po kilku rozmowach i jej cykl o kinie wróci. Bardzo jest tym podekscytowana" - wyjawił informator portalu.

Zobacz też:

Jak mieszka Grażyna Torbicka? Zaglądamy do mieszkania w centrum Warszawy 

Jest inaczej niż wszyscy myśleli o małżeństwie Torbickiej. To koniec

To koniec. Pilne wieści z domu Torbickiej i męża. Poruszenie na całą Polskę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka | Adam Torbicki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy