Reklama
Reklama

Nagle Mata zwrócił się do Sanah na żywo. Padła zaskakująca propozycja

Raper Mata był gościem programu "Autentyczni". Odpowiadając na pytania zadawane przez osoby ze spektrum autyzmu artysta nagle wyszedł z zaskakującą propozycją skierowaną do Sanah. Gdyby taki projekt się udał mógłby okazać się prawdziwym hitem. Oto szczegóły.

Mata, a właściwie Michał Matczak (sprawdź!), to jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów młodego pokolenia. Syn znanego prawnika nie boi się podejmować kontrowersyjnych tematów, a jego teksty są uznawane za głos współczesnej młodzieży. 

Artysta bardzo niechętnie udziela wywiadów, jednak postanowił zrobić wyjątek i pojawił się w programie TVN "Autentyczni", gdzie zgodnie z formatem programu odpowiadał na pytania od osób ze spektrum autyzmu. 

Reklama

Mata zwrócił się do Sanah na wizji. Zaskakująca propozycja

Podczas wywiadu jeden z dziennikarzy zapytał, czy Mata planuje wydać płytę z kolędami. Odpowiedź była jeszcze bardziej zaskakująca niż pytanie, raper bezpośrednio zwrócił się do innej znanej artystki młodego pokolenia, Sanah.

"O! Fajne pytanie! Akurat wczoraj wymyśliłem, że chcę to zrobić. Wracałem samolotem z Barcelony i nagle mnie naszła taka myśl, że co by było, gdybym zrobił płytę z kolędami z Sanah. Przecież to by był jakiś hit! Sanah, jeśli to oglądasz, zróbmy płytę z kolędami! Może jeszcze w tym roku! Uważam, że to byłby bestseller" - wyjawił muzyk. 

Mata był także pytany o współpracę z Marylą Rodowicz. Odpowiedział dość tajemniczo.

"Z Marylą Rodowicz są inne plany. Rozmawialiśmy ostatnio, jest też pewien pomysł. Może coś się wydarzy, może nawet na tej płycie pojawi - kto wie!" - wyznał.

Jak widać głowa Maty pełna jest planów i nowych pomysłów.

Zobacz też:

Ojciec Maty kategorycznie odmówił rozmów o swoim synu. Wszystko z jednego powodu

Sanah pochwaliła się adopcją. Wiemy, jak nazywa się jej pociecha

Tak Musiałowski potraktował męża Sanah. Piosenkarka nie puści mu tego płazem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: sanah | Mata
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama