Reklama

Reklama

Reklama

Mucha także tańczyła wcześniej!

Okazuje się, że spośród uczestników "Tańca z gwiazdami" nie tylko Natasza Urbańska była wcześniej przygotowana do występów. Również Ania Mucha odbywała taneczne treningi już wiele lat temu...

Dużo mówi się na temat scenicznego doświadczenia Nataszy Urbańskiej. Zygmunt Chajzer narzekał w brukowcu, że uczestnicy "Tańca z gwiazdami" nie mają szans w rywalizacji z osobą, która tańczy już od wielu lat.

"Super Express" dowiedział się, że Natasza nie jest jedynym uczestnikiem, który tańca nie musi się uczyć od podstaw. Anna Mucha miała z nim do czynienia już w 1997 roku, gdy wystąpiła w spektaklu telewizyjnym "Księga raju".

Widowisko miało charakter śpiewno-muzyczny, a młoda Ania zagrała w nim jedną z głównych ról. Przygotowania z pewnością obejmowały wiele prób tanecznych.

Reklama

Także w nowojorskiej szkole Lee Strasberga, w której Mucha przez dwa lata szlifowała umiejętności aktorskie, jednymi z głównych zajęć są ćwiczenia z tańca i ruchu scenicznego.

Wygląda więc na to, że aktorka mówiąc: "Taniec jest dla mnie abstrakcją. Ja się tego uczę absolutnie od zera", minęła się trochę z prawdą...

Przypominają nam się czasy szkolne i chwile przed sprawdzianami, gdy każdy mówił, że jest nieprzygotowany. :)

Zobacz również:

Chajzer żali się na Urbańską

Mucha kłamała w sprawie trenignów?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama