Reklama

Reklama

Reklama

Mucha kupuje dom we Włoszech!

Anna Mucha (33 l.) przyznała, że jest wielką miłośniczką słonecznej Italii. Z tego powodu poważnie rozważa kupno w tym kraju posiadłości...

Aktorka i znana twarz reklamująca akcesoria dziecięce, udała się wraz ze swoim ukochanym Marcelem Sorą na kolejne w tym roku wakacje (niedawno wróciła z wycieczki po Stanach). Tym razem celem wyjazdu okazało się południe Europy, a dokładniej Włochy, które od lat są wielką miłością Muchy.

Anka oczywiście nie omieszkała pochwalić się swoją wyprawą na blogu.

"Co tu dużo kryć... jesteśmy dość nudni jeśli chodzi o wybór miejsca na wakacje... Italia... Italia, w tym roku, również Italia... co roku dyskutujemy, że może tym razem pojedziemy gdzieś indziej, ale skoro wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, więc co się dziwić, że znów jesteśmy pod słońcem Italii..." - pisze zachwycona.

Reklama

Podczas tegorocznego wyjazdu wpadł jej jednak do głowy pomysł, aby fundnąć sobie jakieś lokum w kraju wina i makaronów. Po podpisaniu kontraktu ze znanym koncernem kosmetycznym, może sobie na to pozwolić.

" Jesteśmy tu tak często, że zastanawiamy się czasem, co by było, gdybyśmy tu mieli dom. swoje, nie - jeszcze bardziej SWOJE miejsce na ziemi... dziś spędziliśmy kilka godzin w aucie szukając i poznając miejsca, których nie znaliśmy do tej pory, a które są do kupienia/wynajęcia. (...) Rozmawiamy z właścicielami - agentami o dostępnych nieruchomościach, liczymy, dyskutujemy... " - pisze Mucha.

Na razie jednak nie udało im się niczego znaleźć, ale jak tylko coś "upolują" zapewne Ania szybko nas o tym poinformuje.

Dr Pomponik czeka z niecierpliwością, licząc na zaproszenie na parapetówkę...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy