Reklama
Reklama

Monika Zamachowska przeżywa ciężkie chwile! Nie wygląda najlepiej

Monika Zamachowska (47 l.) choć obecnie wypoczywa na wakacjach, przeżywa trudne chwile. Okazało się, że jej kolega z pracy, współprowadzący "Pytanie na śniadanie" został zwolniony. Dziennikarka nie potrafiła ukryć złości i smutku z tego powodu.

Okazuje się, że Michał Olszański nie poprowadzi już wraz z Moniką programu "Pytanie na śniadanie", bo władze TVP postanowiły go zwolnić. On sam nie ukrywał żalu i zaskoczenia całą sytuacją. 

Nie tylko on wydaje się być zdziwiony taką decyzją. Szok również przeżyła sama Monika, gdy dotarły do niej smutne wieści.

"I wydech... Bardzo, bardzo już potrzebuję. Dzisiaj nie jest dobry dzień" - napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Informację o odejściu dobrego kolegi z pracy Monika otrzymała, gdy akurat wraz z rodziną przebywała nad morzem. Niewątpliwie to zepsuło jej cały urlop. Na zdjęciach jakie publikuje z wypoczynku, na próżno szukać uśmiechu na twarzy dziennikarki. 

Widać, że cała sytuacja bardzo dręczy Monikę, która pod ostatnim swoim zdjęciem, do którego pozuje z bardzo smutną miną, postanowiła umieścić wymowny komentarz. 

"A tak w ogóle, jest fajnie. Tylko, jeśli mogę Was prosić, odpuśćcie mi na kilka dni, dobrze? W przyszłym roku mija 25 lat mojej pracy w TVP i jeśli czegoś się przez ten czas nauczyłam, to tego, żeby milczeć. Tyle o tym". 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy