Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Monika Richardson opublikowała wstrząsający wpis. "Długo będę się leczyć"

Za życiem uczuciowym Moniki Richardson trudno nadążyć. Ledwo rozstała się ze Zbigniewem Zamachowski, a tu znów jest zakochana! Ostatnio pojechała z nowym partnerem na wakacje do Hiszpanii. Lecz okazuje się, że w głowie ciągle ma Zbyszka i relację z nim. "Długo będę się leczyć z mojego dziesięcioletniego związku" - napisała w najnowszym wpisie na Instagramie.

Wydawało się, że ich małżeństwa nic ani nikt nie jest w stanie rozbić. Rzeczywistość jednak to zweryfikowała i media obiegła zaskakująca wieść o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Dziennikarka na znak odcięcia się od przeszłości wróciła nawet do swojego nazwiska po pierwszym mężu i od niedawna znów jest Moniką Richardson. 

Jeszcze większe zdziwienie wywołał fakt, że eks pani Zamachowska dość szybo znalazła sobie nowy obiekt westchnień. Jej nowym wybrankiem jest Konrad Wojterkowski, biznesmen ze stoma milionami długu na koncie, co ponoć budzi przerażenie jej znajomych.

Reklama

Mimo że Monika jest w nowej uczuciowej relacji, to trudno jej raz na zawsze pozbyć się wspomnień ze Zbyszkiem. W najnowszym wpisie na Instagramie napisała, że co prawda "miała cudowne wakacje i przypomniała sobie, jak pięknie jest na Costa Blanca", ale to nie znaczy, że w jej życiu jest łatwo.

Dodała, że "stara się nie pozwolić na to, żeby w tej żałobie emocji życie przepłynęło jej między palcami". Wystosowała też krótki apel. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson | Zamachowski Zbigniew

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje