Reklama
Reklama

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski zamieszkali razem! Spieszyli się z jednego powodu

Monika Richardson (49 l.) kuje żelazo, póki gorące. Krótko po poznaniu milionera Konrada Wojterkowskiego (48 l.) , postanowiła z nim zamieszkać!

Mijający rok z pewnością jest dla Moniki rokiem wielkich zmian. W kwietniu poinformowała o kryzysie w jej małżeństwie ze Zbigniewem Zamachowskim. Po kilku tygodniach wiadomo już było, że tej relacji nie uda się uratować. 

Wciąż nie wiadomo, czy Monia i Zbyszek się rozwiedli, ale jedno jest pewne. Była gwiazda TVP nie czekała zbyt długo, by otrząsnąć się po rozstaniu. Dziennikarka szybko zmieniła nazwisko i pozbyła się już niechcianej pamiątki po Zamachowskim. 

Reklama

Od kilku miesięcy znów jest już panią Richardson. Niewykluczone, że niedługo będzie już panią Wojterkowską. Dlaczego?

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski zamieszkali razem! Spieszyli się z jednego powodu

Monika Richardson nie zdążyła jeszcze dobrze otrzeć łez po złamanym sercu, a już na jej drodze pojawił się milioner, który zdołał je posklejać. Urokliwy brunet zabrał byłą prowadzącą "Pytanie na śniadanie" do Hiszpanii na wakacje, a po powrocie zdecydowali się wspólnie zaprezentować na celebryckim evencie. 

Teraz okazało się, że Monika i Konrad mieszkają ze sobą już od dawna!

Do rozmowy ochoczo wtrącił się milioner, tłumacząc, że oboje są już w takim wieku, gdzie nie ma czasu na zwlekanie z tak poważnymi decyzjami.

Cóż, widząc, w jakim tempie rozwija się związek pary, niewykluczone, że niedługo Monia znów zaskoczy nas jakąś radosną nowiną...

Co sądzicie o ich decyzji?

Sprawdźcie także: 

Mikołaj Roznerski: rozwód zatrząsł moim światem. Szczere wyznanie o trudnym rozstaniu!

Mikołaj Roznerski zgarnie fortunę! Na czym dorobi się aktor?

Maria Pakulnis i Krzysztof Zaleski: burzliwa miłość aktorki i reżysera

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson | Konrad Wojterkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy