Reklama
Reklama

Mikołaj Roznerski zgarnie fortunę! Na czym dorobi się aktor?

Mikołaj Roznerski to znany aktor i celebryta. Widzowie mogli go podziwiać m.in. w serialach obyczajowych "Powiedz tak!" oraz "To nie koniec świata". Ostatnio Roznerski otrzymał propozycję zagrania głównej roli w filmie pełnometrażowym. Kwota, którą zgarnie za rolę zwala z nóg!

Mikołaj Roznerski to utalentowany aktor młodego pokolenia. Popularność przyniosła mu rola w "M jak miłość". Dzięki serialowi zyskał sławę, a także miłość, ponieważ na planie poznał swoją ukochaną Adrianę Kalską (sprawdź). Niedawno aktor otrzymał propozycję zagrania w filmie konkurencyjnym dla "365 dni", który powstał na podstawie powieści Blanki Lipińskiej.

Mikołaj Roznerski zagra główną rolę w filmie! Ile zarobi?

Aktor znany jest z tego, że zazwyczaj wciela się pozytywne postacie. Już niedługo czeka go prawdziwe zawodowe wyzwanie, gdyż w najnowszej produkcji zmierzy się z czarnym charakterem. Zagra piłkarza Maksa Ceglińskiego w ekranizacji powieści "Pokusa" Edyty Folwarskiej. Książkowy Cegliński to sportowiec i playboy, który nie cofnie się przed niczym, aby podrywać upragnione dziewczyny. Gdy te nie chcą wchodzić z nim w relacje, dorzuca im do drinków narkotyki, a następnie wykorzystuje i nagrywa, aby móc je szantażować.

Reklama

Informatorzy donoszą również o tym, ile aktor zarobi za udział w produkcji. Za wcielenie się w negatywną postać ma otrzymać aż 300 tys. złotych! Zdjęcia do filmu będą kręcone w Polsce i Francji, a rozpoczną się już wiosną w przyszłym roku. 

Jesteście ciekawi, jak aktor poradzi sobie w tej nietypowej roli?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy