Reklama
Reklama

Monika Olejnik zwróciła się wprost do Holeckiej. Postawiła sprawę jasno

W ostatnim wywiadzie Monika Olejnik nie przebierając w słowach wypowiedziała się na temat obecnej sytuacji w TVP. Gwiazda TVN zwróciła się także bezpośrednio do Danuty Holeckiej. Wprost powiedziała czego oczekuje od pracownicy TVP.

Monika Olejnik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. W swoim programie "Kropka nad i" nie oszczędza nikogo, słynie z ciętego języka i celnych pytań. Gwiazda TVN jest także ikoną stylu, nic dziwnego więc że chętnie bierze udział w różnego rodzaju wydarzeniach modowych. Ostatnio pojawiła się na jubileuszowym pokazie Macieja Zienia. 

Olejnik krytykuje TVP i zwraca się wprost do Danuty Holeckiej

Jednak nawet z takiej okazji Monika Olejnik nie uciekła od mniej przyjemnych tematów. Dziennikarz Pudelka postanowił zapytać prowadzącą "Kropkę nad i" o bieżące wydarzenia, między innymi o sytuację w TVP. Olejnik wspomniała o Danucie Holeckiej i procesie o zniesławienie, który wygrała z TVP.

Reklama

"Ja cały czas czekam jeszcze, może pani Holecka, może się uda? Pani Danuto, czekam na przeprosiny, sąd wydał nakaz, macie mnie przeprosić. Pani Danuto, wypada, zróbcie to, bo chyba nie będę miała takiej satysfakcji jak wasi następcy to zrobią" - postawiła sprawę jasno dziennikarka TVN. 

Wszystko wskazuje na to, że jeśli Danuta Holecka chce to zrobić, to musi się bardzo pospieszyć z przeprosinami. 

Zobacz też:

Gwiazdor TVN zastąpi Holecką w "Wiadomościach"? Sensacyjne wieści z Woronicza

Burza wokół odejścia Holeckiej z TVP. Do sieci trafiło pożegnanie

Olejnik pokazała groby założycieli TVN. Ludzie osłupieli

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Holecka | Monika Olejnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy