Reklama
Reklama

Monika Mrozowska wyznaje, z czego się utrzymuje. Będziecie zaskoczeni

Monika Mrozowska (42 l.) rozpoznawalność zdobyła w serialu "Rodzina zastępcza". To właśnie od tego czasu jest obecna w polskim show-biznesie. Celebrytka ochoczo prowadzi konto w serwisie Instagram, gdzie udostępnia zdjęcia ze swojego życia prywatnego. W najnowszym wywiadzie postanowiła opowiedzieć, z czego się utrzymuje.

Monika Mrozowska aktorstwo porzuciła parę lat temu. Od tego czasu skupia się na wychowaniu dzieci, a także utrzymywaniu dobrych relacji z byłymi partnerami. Niedawno udzieliła obszernego wywiadu, w którym wyznała, jak zdobywa pieniądze na siebie, dzieci, a także częste wycieczki czy modne ubrania.

Monika Mrozowska wyznaje, jak zarabia

Monika Mrozowska postanowiła udzielić szczerego wywiadu magazynowi "Party". To właśnie w nim powiedziała, o tym, jak radzi sobie z wychowaniem pociech oraz skąd bierze pieniądze na ich utrzymanie.

Reklama

Zapracowana Mrozowska jako dyrektorka swojej marki musi zajmować się również i tymi mniej przyjemnymi obowiązkami.

Bardzo często odpowiedzialna jest za rozsyłkę produktów, a także za przygotowanie odpowiednich materiałów na social media.

Dodatkowo Mrozowska postanowiła wypowiedzieć się na temat fanów, którzy uważają, że nie pracuje i tylko jeździ na wakacje. Okazuje się, że takie wypowiedzi internautów bardzo ją bawią.

Zobacz też:

Natasza Urbańska ujawnia prawdę o znajomości z Morrone. "Włosi są znani z temperamentu"

Janachowska z mężem na imprezie dobroczynnej. Cena kreacji powala


Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Mrozowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama