Reklama
Reklama

​Monika Mrozowska ujawnia: "Wychowujemy razem prawie ósemkę dzieci"

Monika Mrozowska (41 l.) niemal dekadę temu zakończyła swoje małżeństwo z Maciejem Szaciłło. Rozstanie przebiegało w burzliwej atmosferze, jednak odkąd byli małżonkowie są w nowych, szczęśliwych związkach, ich relacje bardzo się poprawiły.

Monika Mrozowskaw 1999 roku zagrała w serialu „Rodzina zastępcza” i na tym jej kariera aktorka w zasadzie się skończyła. Od tamtej pory przemknęła przez 5 produkcji, jednak dużo bardziej znana jest ze swojego życia prywatnego. W kwietniu 2012 roku na planie "Dzień Dobry TVN" poznała mężczyznę, dla którego postanowiła zmienić swoje życie. 

Monika wraz z mężem, Michałem Szaciłło promowała  wtedy  dania kuchni wegetariańskiej w kąciku kulinarnym, zaś Sebastian Jaworski był operatorem kamery. Kiedy Mrozowska zaszła w ciążę z nowym ukochanym,  zdradzony mąż dał do zrozumienia, że nie chce mieć już z nią nic wspólnego i zaczął sobie układać życie z nową partnerką, z którą zresztą też, podobnie, jak kiedyś z Moniką, lubi wpadać do programów śniadaniowych. 

Reklama

Niestety, związek Mrozowskiej z Jaworskim nie przetrwał.  Aktorka została z dwiema córkami z pierwszego małżeństwa i  synem z drugiego związku, ale szybko zakochała się w Macieju Augiściku-Lipce, któremu urodziła syna, chociaż jeszcze niedawno zarzekała się, że trójka dzieci w zupełności jej wystarczy. 

Po rozwodzie zostali przyjaciółmi

Odkąd Mrozowska i Szaciłło znaleźli szczęście u boku nowych partnerów, ich relacje bardzo się ociepliły. Ostatnio doszło do tego, że Monika z dumą promuje na Instagramie autorską markę kosmetyków, którą Szaciłło tworzy ze swoją żoną, Karoliną. Przy okazji postanowiła poświęcić kilka słów ich aktualnym relacjom: 

Jak przyznaje, początki były ciężkie: 

Maciej Szaciłło i jego żona Karolina są rodzicami Jasia, a obecnie oczekują narodzin drugiego dziecka, które przyjdzie na świat lada dzień. Prowadzą blog poświęcony medytacji i życiu w zgodzie ze sobą i naturą. Ich profil na Instagramie obserwuje niecałe 25 tysięcy fanów. Wspólnie skomentowali życzliwy wpis Moniki: 

Wyznanie Mrozowskiej doczekało się serdecznych komentarzy również ze strony innych internautów. Chociaż nie wszyscy uwierzyli w czystą i bezinteresowną przyjaźń między byłymi małżonkami, przeważał jednak entuzjazm: 

Zobacz też: 

Kurdej-Szatan się załamie. Wyszła prawda o jej majątku!

Daphne Joy zachwyca figurą. Co za kreacje!

Pierwszy spadek zakażeń w IV fali. Minister zdrowia podał dane

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Mrozowska | Maciej Szaciłło
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama