Reklama
Reklama

Monika Miller wyznała prawdę na temat partnera. Aż trudno uwierzyć, gdzie go poznała

Monika Miller (28 l.) zrobiła zawrotną karierę w polskim show-biznesie dzięki swojemu dziadkowi Leszkowi Millerowi. To on przed laty wprowadził ją na salony. Od tego czasu 28-latka zaprezentowała wachlarz swoich umiejętności. Była już influencerką, modelką, a także aktorką. Niedawno gościła na kanapie "DDTVN", gdzie opowiadała o swojej nowej miłości.

Monika Miller - kariera w polskim show-biznesie

Monika Miller jakiś czas temu wystąpiła w hicie Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Obecnie spełnia się w roli influencerki, a także aktorki serialu "Gliniarze".

Gwiazda bardzo chętnie na swoim instagramowym koncie porusza intymne tematy. Niedawno wyjawiła, że jest panseksualna. Pod koniec zeszłego roku w rozmowie z dziennikarzami serwisu plejada.pl powiedziała, iż jest szczęśliwie zakochana. Niedawno wraz z nowym wybrankiem zawitała do studia "DDTVN", aby opowiedzieć o początkach swojego związku.

Reklama

Monika Miller wyjawiła, jak poznała swojego chłopaka

Monika Miller i jej ukochany Pavlo Moskarenko pojawili się we wtorkowym wydaniu "DDTVN". Para zasiadła na kanapie i zaczęła rozprawiać o tym, jak się poznała. W rozmowie z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem Pavlo przyznał, iż nie wiedział, że Monika cieszy się dużą popularnością.

"Poznaliśmy się przez Instagram. Mieliśmy wspólnych znajomych i zdecydowałem się napisać do Moniki. Po godzinie pisania zaprosiłem ją na randkę" - wyznał chłopak.

Chłopak spodobał się Monice, jednak nie do końca była co do niego przekonana. "Spodobał mi się, ale był poważny, nawet lekko przerażający" - wyznała Monika.

Chłopak Miller wyjawił nawet, gdzie odbyła się ich pierwsza randka. Okazuje się, że wybrankę zabrał... na basen. "Pierwsza randka była od razu w takim salonie spa, na basenie" - przyznał chłopak.

Na słowa Pavlo szybko zareagował Chajzer, który nie mógł uwierzyć w to, że wybranek Miller sam to wymyślił.

"Świetne, ty to wymyśliłeś?" - zapytał.

Kiedy Moskarenko przytaknął, do rozmowy postanowiła wtrącić się Monika. Gwiazda przyznała, że kiedy dowiedziała się, gdzie jej chłopak planuje pierwszą randkę, była w lekkim szoku.

"Bardzo się zdziwiłam. Myślałam, że chce sprawdzić, jak wyglądam bez makijażu i w kostiumie kąpielowym - wszystko widać" - przyznała 28-latka.

Filip postanowił dalej drążyć temat - w końcu wprost zapytał czy wyjście na basen było pomysłem Pavlo.
"Tak, dokładnie" - potwierdził partner Moniki.

Monika Miller w samych superlatywach opowiada o nowym związku

Jakiś czas temu w rozmowie z nami Monika Miller wyjawiła, że w nowym związku jest bardzo szczęśliwa. Celebrytka nową relację traktuje bardzo poważnie. Z mężczyzną zdążyła już nawet zamieszkać.

"Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych. Pierwsza randka była ok, ale druga była w Nowy Rok i nie zapomnę jej do końca życia (...). Jest artystą, jest muzykiem, wszystko potrafi łączyć. Muzycy mają inne patrzenie na świat, to też mnie w nim ujęło. Bardzo mnie inspiruje i daje mi motywację. Nawzajem siebie inspirujemy, gdy on siedzi w studiu, ja jestem obok i rysuję" - powiedziała.

Zobacz też:

Monika Miller nie ma nic do ukrycia. Pokazała się w samej bieliźnie!

Monika Miller na Instagramie pochwaliła się nowym ukochanym 

Monika Miller ma chłopaka. Zdradziła, czy planuje z nim ślub i dzieci!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Miller | "Dzień Dobry TVN" | Filip Chajzer | Małgorzata Ohme
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy