Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Kuszyńska została drugi raz mamą! Nikt nie wiedział o ciąży!

Monika Kuszyńska (38 l.) ostatnio rzadziej pokazywała się w mediach i niewiele było wiadomo, co słychać u piosenkarki. Okazuje się, że powodem jej nieobecności była druga ciąża!

Piosenkarka jest znana z tego, że woli raczej skupiać się na pracy niż na życiu prywatnym. Ostatnio jednak zdecydowanie mniej było ją widać w mediach, nie udzielała wywiadów oraz mniej koncertowała.

Reklama

W maju 2018 roku pojawiła się plotka, że gwiazda prawdopodobnie jest w drugiej ciąży, ale komentarz jej menedżerki mógł zbić z tropu:

"Na razie Monika nie będzie udzielała więcej wywiadów. Teraz zależy jej na tym, by skupić się na rodzinie. Zaplanowane koncerty oczywiście odbędą się zgodnie z umową, ale nowych zobowiązań nie przyjmuje. Dopiero pod koniec wakacji ma w planach wejście do studia nagraniowego, gdzie zacznie przygotowywać nowy materiał. Może we wrześniu będziemy mogli coś powiedzieć na ten temat" - mówiła wówczas w "Na żywo" Katarzyna Surmik, menadżerka Moniki.

Teraz media obiegła radosna wieść, że celebrytka urodziła córeczkę! O swoim szczęściu Monika powiadomiła fanów na swoim profilu w mediach społecznościowych:

"Tydzień temu urodziła się śliczna dziewczynka. Nasza Kalinka" - napisała świeżo upieczona mama pod zdjęciem maleńkich rączek.

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Monika Kuszyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje