Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Monika Jaruzelska remontuje dom po rodzicach

Monika Jaruzelska (57 l.) pokazała internautom zmiany, które wprowadziła w swoim domu. Zdecydowała się wyremontować słynny salonik, w którym witała gości.

Monika Jaruzelska ostatnimi czasy zdecydowała się wejść nieco w politykę i tematy społeczne i zaczęła prowadzić swój własny program. Zaprasza do niego polityków i ekspertów, a każdego gościa przyjmowała w słynnej willi Jaruzelskich, którą dostała w spadku po rodzicach. Ostatnio poinformowała jednak, że zdecydowała się zrobić generalny remont saloniku. 

Monika Jaruzelska remontuje salon

Monika Jaruzelska zdjęcie przedstawiające salon w trakcie prac remontowych zamieściła na Instagramie. Widzimy na nim surowe ściany, bez żadnych mebli. Pokój jest niemal pusty. Tym samym poinformowała, że wywiad z kolejnym gościem musiała przeprowadzić u niego w mieszkaniu. Oczywiście mowa o Jerzym Urbanie, który zaprosił Jaruzelską do własnego domu.

Reklama

Monika Jaruzelska pielęgnuje pamięć o Marii Kaczyńskiej! Była "królową ludzkich serc"

Kim jest Monika Jaruzelska?

Monika Jaruzelska jest jedyną córką Wojciecha Jaruzelskiego i Barbary Jaruzelskiej. Jej ojciec był prezesem Rady Ministrów, dowódcą i działaczem komunistycznym. W czasie stanu wojennego (1981-1983) sprawował faktyczną władzę w Polsce. Monika Jaruzelska natomiast jest publicystką i od 2018 roku radną miasta Warszawy. Prywatnie jest mamą 17-letniego Gustawa. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Jaruzelska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje