Reklama

Reklama

Reklama

Monica Bellucci pokazała córkę! Trudno uwierzyć, jak podobna jest do mamy Deva Cassel!

Monica Bellucci (57 l.) to nie tylko słynna aktorka i ulubienica świata mody, ale też mama dwóch nastoletnich córek: Devy i Leonie. Starsza z nich od kilku lat stawia coraz poważniejsze kroki w modelingu i niedługo skończy 18 lat! Jak dziś wygląda Deva Cassell?

Monica Bellucci pokazała córkę! Trudno uwierzyć, jak podobna jest do mamy Deva Cassel!

Monica Bellucci to jedna z najpiękniejszych włoskich aktorek lat 90. Gwiazda zakochała się we francuskim aktorze Vincencie Casselu, z którym zagrała w 10 filmach i doczekała się córki Devy i dwa lata młodszej Leonie. Para poznała się w 1998 roku na planie filmu "Apartament", kiedy Monika była bardziej znana jako modelka, niż aktorka. Udział w filmie okazał się dla niej podwójnie przełomowy: nie dość, że zauroczyła się w Vincencie, to jeszcze jej talent został dostrzeżony przez francuskich krytyków. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" podczas kameralnej uroczystości w 1999 w Monako. Niestety związek aktorskiej pary nie przetrwał i po 18 latach małżeństwa artyści rozstali się.

Reklama

Aktorzy rozwiedli się w zgodzie, jednak dziewczynki zostały głównie pod opieką Moniki, która zadbała o to, by starsza z nich poszła w ślady zdolnej mamy. W 2015 roku, mając zaledwie 14 lat Deva Cassel została twarzą perfum Dolce&Gabbana, pojawiała się na okładkach "Elle", "Harper's Bazaar" oraz "Vogue". Na niektórych zdjęciach aż trudno uwierzyć, jak podobna jest Deva do swojej słynnej mamy.

Też widzicie to podobieństwo?

Zobacz też:

Otwarcie butiku: Opozda w jaskrawych wulgarnych odcieniach, Kurdej-Szatan "w żałobie" i z kastetem

Katarzyna Skrzynecka o sobie: "Fryz, jakby mnie krowa wylizała". Ujawnia swój sekret...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monica Bellucci | Deva Cassel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy