Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Młynarska stanęła po stronie Rozenka

Na co dzień Agata wspiera kobiety. Tym razem stanęła po stronie mężczyzny. Bo dobrze wie, co Jacek przeżywa.

Chociaż wciąż czuje żal po rozstaniu z Małgorzatą Rozenek (34 l.), powoli wychodzi z traumy i znów na jego twarzy od czasu do czasu pojawia się uśmiech. Wszystkie te pozytywne zmiany Jacek Rozenek (43 l.) zawdzięcza przyjaciołom, którzy nie zostawili go samego w tym skomplikowanym momencie życia.

Jedną z takich osób okazała się... Agata Młynarska (47 l.).

Reklama

Też przeżywała swój dramat

Aktor i trener autoprezentacji, który czeka na rozprawę rozwodową, otrzymał od dziennikarki interesującą propozycję. Agata zwróciła się do niego z prośbą o poprowadzenie szkolenia dla kobiet.

"Mamy ofertę dla kobiet, które idąc ścieżką kariery i rozwoju, znalazły się na etapie, kiedy konieczne jest zadbanie o lepszą jakość wystąpień publicznych i zbudowanie wizerunku profesjonalistki (...). Zajęcia wraz ze mną poprowadzi Jacek Rozenek, znakomity trener biznesu" - wychwala Agata.

Uczestniczki będą mogły przećwiczyć występy przed kamerą i dowiedzą się, jak mówić do mikrofonu. Skąd pomysł na wspólne szkolenie? Agata i Jacek znają się od lat. Gdy ona była już gwiazdą Polsatu, on grał we flagowym serialu stacji "Samo życie".

Na jednym ze służbowych bankietów Agata poznała także żonę aktora, Małgosię. Jednak po ich rozstaniu stanęła po stronie kolegi. "Wie, przez co teraz Jacek przechodzi" - mówi osoba z Polsatu.

Pierwsze małżeństwo Młynarskiej z Leszkiem Kieniewiczem, z którym ma dwóch synów Tadeusza i Stanisława, zakończyło się po 10 latach. Agata dobrze pamięta gorzki smak klęski z powodu rozpadu rodziny i poczucie winy wobec dzieci cierpiących po rozstaniu rodziców.

Jej drugie małżeństwo z Jerzym Porębskim trwało zaledwie rok - pewnego dnia mężczyzna wyszedł z walizką i więcej nie wrócił. Agata długo przeżywała swój dramat. Jej kolejne związki z Jarosławem Kretem i golfistą Arturem też nie przetrwały.

R. Wolska

5/2013

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »