Reklama
Reklama

Misha Kostrzewski ujawnia kulisy swojego rozwodu. "To dla mnie wielki ból, dramat i porażka"

Misha Kostrzewski w rozmowie z Pomponik.pl opowiedział o rozstaniu z żoną, do którego doszło po 30 latach małżeństwa. Okazuje się, że rozwód był dla niego szokiem oraz trudnym, wręcz traumatycznym przeżyciem. Ujawnił, co działo się na sali sądowej i jak dokładnie wyglądało zakończenie związku z Ksenią. Zabrał też głos na temat swojej nowej miłości.

W maju media obiegła zaskakująca wieść o bracie Małgorzaty Rozenek-Majdan, który dostał propozycję pracy z TVP. Na jesień będzie jurorem w nowym formacie stacji, "You Can Dance. Nowa generacja". To show dla młodzieży w wieku 8-13 lat. 

Misha Kostrzewski ma całkiem niezłe kompetencje, o czym mówiła jego siostra.

Misha Kostrzewski rozwiódł się

Istotnie, Kostrzewski jest ojcem trojga dzieci, ale od jakiegoś czasu jest też rozwodnikiem. Pandemia spowodowała ogromny kryzys w jego małżeństwie. Na tyle poważny, że Ksenia, Rosjanka, z którą był związany przez 30 lat i z którą doczekał się potomstwa, odeszła.

Brat Rozenek szczerze o rozstaniu z żoną

Reklama

Kostrzewski pojawił się na imprezie ramówkowej TVP i w rozmowie z Pomponik.pl wypowiedział się szerzej na temat rozwodu. Wyjawił, że gdy żona oświadczyła mu o swoim odejściu, starał się ratować związek. Niestety, to wszystko na nic...

Zdradził nam także kulisy rozprawy rozwodowej. Obyło się bez kłótni, dramatów, przerzucania się winą. On i żona byli bardzo zgodni i rozstali się w spokoju. Na salę sądową przyszli razem, rozmawiali ze sobą, szanowali się nawzajem, zresztą nadal darzą się ogromnym szacunkiem.

Była żona absolutnie nie utrudnia mu kontaktów z dziećmi. Może je widywać kiedy tylko chce i kiedy one mają na to ochotę. Podczas przerw między nagraniami poświęca im sporo uwagi.

Teraz jest łatwiej, bo są wakacje i jego dzieci przebywają w Polsce. Natomiast na co dzień mieszkają wraz z matką we Francji, gdzie chodzą do szkoły. Ale bardzo lubią przyjeżdżać do kraju nad Wisłą, bardzo im się tu podoba. 

Sam Misha też uwielbia Polskę i, po wieloletnim pobycie za granicą, ocenia swoją ojczyznę pozytywnie.

Misha Kostrzewski ma nową partnerkę

Trauma po rozwodzie zostanie już z nim na zawsze. Lecz nie zamknął się na miłość i inne kobiety. Jest w nowym związku. Mówi się, że jego partnerka to stylistyka fryzur pracująca w TVP. Okazuje się, że między zakochanymi układa się bardzo dobrze.

Cała rozmowa Pomponik.pl z Mishą Kostrzewskim poniżej:

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Misha Kostrzewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy