Reklama
Reklama

"Milionerzy". Do którego ze stanów Stanów Zjednoczonych Kubańczycy mają najbliżej?

Do którego ze stanów Stanów Zjednoczonych Kubańczycy mają najbliżej? Takie pytanie usłyszała uczestniczka kolejnego powtórkowego odcinka teleturnieju TVN "Milionerzy".

Widzowie mogli zobaczyć kolejną powtórkę teleturnieju "Milionerzy", który był prowadzony jak zwykle przez Huberta Urbańskiego. W 491 odcinku 10 sezonu teleturnieju padło pytanie za 20 tys. zł.

"Milionerzy". Do którego ze stanów Stanów Zjednoczonych Kubańczycy mają najbliżej?

Do którego ze stanów Stanów Zjednoczonych Kubańczycy mają najbliżej?

  • A. do Luizjany
  • B. na Florydę
  • C. do Karoliny Północnej
  • D. na Hawaje

Uczestniczka teleturnieju miał kłopot z odpowiedzią. Poprosiła o pomoc przyjaciela. Ostatecznie obstawiła odpowiedź B. Czy to poprawna odpowiedź?

Reklama

Zobacz też:

Agata Duda nieobecna na spacerze z królową Letizią. Kancelaria ją tłumaczy

"Sanatorium miłości 4". Ania nie rozpacza po Piotrze. Ma kogo przytulić

Wachowicz szczerze o konflikcie z Makłowiczem. Wyjawiła też tajemnicę swojego programu o gotowaniu

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o to, do którego ze stanów USA Kubańczycy mają najbliżej

Mieszkańcy Kuby mają najbliżej na Florydę. Zatem odpowiedź B była prawidłowa. Katarzyna zaznaczyła dobrą odpowiedź i mogła grać dalej.  

"Milionerzy". Kto odpowiedział na 12 pytań i wygrał milion?

Dotychczas w "Milionerach" główna wygrana padła cztery razy. Milion złotych w polskiej wersji programu wygrali Krzysztof Wójcik, który swoje pytanie za milion usłyszał w 2010 roku oraz Maria Romanek, która dołączyła do niego w 2018 roku. Kolejna była Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska. 23 września 2021 roku w "Milionerach" padła główna wygrana. Zdobył ją właśnie Jacek Iwaszko, który odpowiadając na pytanie "Kiedy rozpoczęło się drugie tysiąclecie?", wygrał milion złotych! Poprawna odpowiedź brzmiała: "1 stycznia 1001 roku". Na szczęście uczestnik znał odpowiedź na zadane pytanie i zapisał się tym samym w historii telewizji, jako osoba wygrywająca milion złotych w teleturnieju.  Milionerzy to teleturniej, w którym prawidłowo należy odpowiedzieć na 12 pytań, aby wygrać główną nagrodę pieniężną w wysokości miliona złotych. Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi, może skorzystać z 3. kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Zobacz też:

Skiba bezlitośnie o Górniak i jej kosmicznych teoriach: "Czarne dziury występują nie tylko w kosmosie, ale także w mózgu"

U2: Bono poznał rodzinny sekret. "Dowiedziałem się, że mam przyrodniego brata"

Sebastian Fabijański i Maffashion mają problemy w związku? Aktor wyznaje: "Jestem wdzięczny Julce za to, co zrobiła"

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Milionerzy" | teleturniej | Hubert Urbański
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy