Reklama
Reklama

"Milionerzy". Binge-watching to zjawisko kompulsywnego oglądania seriali, zdjęć, wystaw?

Binge-watching to zjawisko kompulsywnego oglądania seriali, zdjęć, wystaw? Z takim pytaniem zmierzył się gracz w poniedziałkowym odcinku teleturnieju "Milionerzy", prowadzonym przez Huberta Urbańskiego.

Pod koniec lutego stacja TVN rozpoczęła nadawanie 13. edycji teleturnieju "Milionerzy". Czy w tej odsłonie poznamy kolejnego, szóstego zwycięzcę, który sięgnie po milion złotych?  W 618 odcinku  teleturnieju Hubert Urbański zadał uczestnikowi gry, pytanie za 10 tys. zł.

Reklama

"Milionerzy". Binge-watching to co to za zjawisko?

Binge-watching to zjawisko kompulsywnego oglądania

  • A. seriali
  • B. się za siebie
  • C. wystaw sklepowych
  • D. swoich zdjęć

Uczestnik nie był pewny, poprosił o koło ratunkowe - pół na póła. Ostatecznie drogą eliminacji obstawił odpowiedź A. Czy słusznie?

Chcesz stanąć do finałowej rozgrywki? ROZWIĄŻ NASZ QUIZ, wybierz właściwe odpowiedzi i przekonaj się, czy milion w “Milionerach" byłby w Twoim zasięgu!

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o binge-watching

Binge-watching  inaczej także nazywane binge viewing lub marathon-viewing to zjawisko oglądania po kilka odcinków serialu z rzędu. Zatem odpowiedź A była prawidłowa.

Uczestnik zdobył 10 tys. złotych i mógł grać dalej.

"Milionerzy". Kto wygrał milion?

19 września 2022 po raz piąty w historii tego programu padła główna wygrana. Zawodnik musiał odpowiedzieć na pytanie o kompozytora popularnego w Azji utworu "Modlitwa dziewicy". Szczęśliwym zwycięzcą został Tomasz Orzechowski, który uwielbia quizy i od lat bierze udział w teleturniejach.

Dotychczas w "Milionerach" główna wygrana padła pięć razy. Milion złotych w polskiej wersji programu wygrali Krzysztof Wójcik, który swoje pytanie za milion usłyszał w 2010 roku oraz Maria Romanek, która dołączyła do niego w 2018 roku. Kolejna była Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska. We wrześniu ubiegłego roku czwartym milionerem został Jacek Iwaszko, który odpowiadając na pytanie "Kiedy rozpoczęło się drugie tysiąclecie?", wygrał milion złotych! Poprawna odpowiedź brzmiała: "1 stycznia 1001 roku". 

Zobacz też:

"Milionerzy". Biały krzyż rycerzy maltańskich jest podobny do herbu Wejherowa czy Malty?

"Milionerzy". Herb szlachecki mający na tarczy w polu czerwonym srebrną literę "T" to herb Tusk, Hołownia, czy Ziobro?

"Milionerzy". Które powiedzenie związane jest z zamachem na króla Zygmunta III Wazę?

"The Crown": Netflix pokaże wypadek księżnej Diany. Rodzina kierowcy pozwie platformę?

QUIZ Gospodarz domu z piekła rodem. Jak dobrze pamiętasz, co się działo przy Alternatywy 4?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Milionerzy" | Hubert Urbański | teleturniej
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy