Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Żebrowski ze swoją byłą gra w "Na dobre i na złe"

Michał Żebrowski (44 l.) w "Na dobre i na złe" wciela się w profesora Falkowicza. Magdalena Czerwińska (38 l.) kilka miesięcy temu zagrała w serialu pacjentkę, byłą lekarkę Katarzynę Bednarz. Teraz dostała etat w Leśnej Górze i, jak obiecują scenarzyści, będzie pojawiać się częściej.

Mało kto wie, że aktorzy przed laty byli parą! Michał był już wtedy znany, miał na koncie role w "Panu Tadeuszu" i "Ogniem i mieczem". Magda właśnie skończyła krakowską szkołę teatralną i stawiała pierwsze kroki w zawodzie.

Reklama

- Myślała o tym związku bardzo poważnie. Miała nadzieję, że Michał się jej oświadczy - mówi znajomy obojga.

Niestety, stało się inaczej i każde z nich poszło w stoją stronę. Wkrótce aktor spotkał Aleksandrę Adamczyk (31 l.), która została jego żoną. Dziś para ma dwóch synów: Franka (6 l.) i Heńka (3 l.).

Magdzie także udało się znaleźć miłość - aktorka wyszła za znanego fotoreportera Grzegorza Pressa (48 l.), syna Włodzimierza Pressa, czyli niezapomnianego Grigorija z serialu "Czterej pancerni i pies".

Mają synka Kosmę (8 l.). Dawni partnerzy znów się spotykają, tym razem na planie serialu. Czy sprawdzi się powiedzenie, że stara miłość nie rdzewieje?

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:


Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje