Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Michał Żebrowski planuje rewolucję i... żegna się z Warszawą!

Michał Żebrowski (42 l.) swój Teatr 6. Piętro planuje otworzyć w Zakopanem!

Mówią o nim, że to góral z Warszawy. Bo choć aktor urodził się w stolicy, to Tatry kocha jak mało kto i pod Giewontem czuje się jak u siebie.

- W górach cenię międzyludzkie relacje - mówi i dodaje, że żałuje, iż dziewicze górskie tereny wciąż się kurczą. Dlatego nikt nie zdziwił się, gdy kilka lat temu postawił w górach nieopodal Bukowiny Tatrzańskiej piękny duży dom.

Tam też, na polanie Rynias we wsi Brzegi, odbył się w 2009 roku jego ślub z Aleksandrą Adamczyk (29 l.). I oto kolejną część swojego życia, tym razem zawodowego, Michał Żebrowski przenosi w góry.

Reklama

Jak dowiedziała się "Rewia", aktor, który od 4 lat jest współtwórcą i dyrektorem Teatru 6. Piętro, planuje... przenieść go w Tatry.

Co ciekawe, Żebrowski jest już po rozmowach z władzami powiatu tatrzańskiego - jego teatr miałby zagościć w hali wystawienniczo-widowiskowej, której budowę na placu pod Gubałówką planuje starostwo.

- Już dawno chciałem to zrobić. Składałem propozycję Zakopanemu, ale wszystko rozbijało się o brak miejsca, gdzie można by było zapraszać znanych aktorów. Mam nadzieję, że teraz to się zmieni. Chętnie będę tam wystawiał spektakle mojego teatru - mówi.

Aktora czeka więc długa rozłąka z bliskimi - żoną Olą i synami: 4-letnim Frankiem i rocznym Heńkiem!

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje