Reklama
Reklama

Michał z "Rolnika" zrobił coś niesamowitego na święta Bożego Narodzenia! Wyszło jak w hollywoodzkim filmie

Michał Tyszka pierwszy raz będzie świętował ze swoją ukochaną Adą, którą poznał w programie "Rolnik szuka żony". Uczestnik show chciał zaimponować swojej wybrance i chyba mu się to udało. Iluminacja domu, którą przygotował, naprawdę zapiera dech.

Michał Tyszka to młody rolnik z Podlasia, który zgłosił się do programu "Rolnik szuka żony". Podobnie jak trójce innych uczestników randkowego show, jemu także udało się znaleźć swoją połówkę. Została nią Ada z Łodzi. Para jest naprawdę szczęśliwa, a dziewczynie z miasta ogromnie spodobała się podlaska wieś. 

Michał z "Rolnika" odpalił święta

Michał i Ada zdążyli się już zaręczyć. Michał oświadczył się Adzie w Kazimierzu Dolnym na tamtejszym zamku. Zrobił to poza kamerami, jeszcze przed nagraniem finałowego odcinka. Para spędzi te święta razem. Ada na swoim profilu na Instagramie pokazała, jak przygotowują się do Bożego Narodzenia. Na wybrance rolnika ogromne wrażenie zrobiła iluminacja domu Michała. 

Reklama

Rolnik przyozdobił swój podlaski dom i drzewa wokół tysiącem lampek, które odpalił w jednej chwili. Posiadłość rozświetliła się kolorowo. Wyglądało to, co najmniej jak na amerykańskich filmach. Ada była zachwycona.

Kim jest Michał Tyszka z nowego sezonu "Rolnik szuka żony"?

Michał Tyszka to 23-letni pracowity rolnik z Podlasia z początku nie chciał wiązać przyszłości z agrokulturą, ostatecznie jednak skończył szkołę średnią o profilu rolniczym. W swoim życiu myślał też o szkole wojskowej, a nawet wstąpił do Wojsk Obrony Terytorialnej. Po niemal roku spędzonym w Warszawie i pracy w zupełnie innej branży, Michał postanowił wrócić w rodzinne strony.

Obecnie poważnie myśli o założeniu rodziny. Zgłosił się więc do programu "Rolnik szuka żony". Kiedy w pierwszym odcinku programu Michał czytał listy z odpowiedzią, na jego wizytówkę, nie mógł się zdecydować, które kandydatki zaprosić. Ostatecznie jedną z nich wybrał na chybił trafił. Tą dziewczyną, której wybór rolnik pozostawił losowi okazała się właśnie Ada! Trudno sobie wyobrazić bardziej szczęśliwy los.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony". Narzeczona Michała w ciąży? Ada ostro odpowiada internautom

Valentyn z "Rolnika" w szczerym wpisie komentuje udział w show

Kłótnia w finale "Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni. Żądają wyjaśnienia afery

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy