Reklama
Reklama

Michał Wójcik: Śmierć matki dziecka, a teraz takie wieści z domu kabareciarza! Sąsiedzi alarmują

Michał Wójcik przeżył potworną tragedię rodzinną - jego ukochana Janina Włudarczyk przegrała walkę z rakiem. Jak donoszą znajomi kabareciarza, z mężczyzną jest naprawdę kiepsko i bardzo źle znosi śmierć ukochanej. Jeden z tygodników przekazał najnowsze wieści o sytuacji członka "Ani mru mru"...

Kilka tygodni temu do mediów trafiła wstrząsająca informacja o śmierci ukochanej Michała Wójcika z kabaretu "Ani mru mru". 

Kobieta walczyła z chorobą nowotworową, co nie było tajemnicą, bo swego czasu kabareciarz zaczął prosić ludzi o wpłacanie pieniędzy na leczenie ukochanej. 

"Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę o proszę o pomoc was. Moja Jania zachorowała. Ale rak to nie wyrok, chcemy podjąć z nim walkę. Nie damy się!" - pisał Michał w sieci. 

Janina Włudarczyk walczyła z rakiem trzy lata. Ostatecznie tę walkę przegrała. Jej pogrzeb odbył się w marcu, ale informacja ta przedostała się do mediów dopiero po miesiącu. 

Reklama

Michał Wójcik pochował ukochaną

Niestety, jak donosił "Super Express", z Michałem nie jest aktualnie najlepiej...

"Michał jest w bardzo ciężkim stanie psychicznym. Jest zdruzgotany, ale wie, że musi żyć i pracować dla dziecka. Mimo że jest mu bardzo ciężko stara się nie poddawać" - wyjawił przyjaciel Wójcika. 

Kabareciarz nie mógł też zrezygnować z pracy, bo miał podpisane liczne kontrakty. Okazało się, że rzucenie się w wir pracy przyniosło swego rodzaju ukojenie, ale nie na długo.

"Kiedy widziałem się z nim chwilę przed Wielkanocą, jego stan mocno mnie zaniepokoił" - mówił "Super Expressowi" kolega. 

Najnowsze wieści od sąsiadów i osób z otoczenia Michała też nie napawają optymizmem. Jak donosi "Rewia", Michał jest w naprawdę kiepskim stanie.

"Nie może pogodzić się z jej śmiercią. Lecz mimo ogromnego smutku wie, że musi żyć dalej i opiekować się synkiem. Praca i obowiązki trzymają go w ryzach, są dla niego terapią po tragedii, którą przeżył i ratują go przed depresją" - alarmuje "Rewia". 

Trzymamy kciuki za Michała, by wszystko dobrze się ułożyło...

Zobacz też:

Członek "Ani mru, mru" w żałobie. Ukrył to przed mediami, choć ludzie mu pomogli!

Michał Wójcik nie potrafił dochować wierności. Żona znalazła "intymne filmiki"

Michał Wójcik z kabaretu "Ani Mru Mru" w żałobie. Smutną informację przekazał jego kolega

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wójcik | Ani Mru-Mru
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy