Reklama
Reklama

Michał Wiśniewski wybrał imię dla syna. Brzmi... damsko?

Michał Wiśniewski (50 l.) to jeden z tych polskich wokalistów, który od lat wzbudza ogromne emocje. 50-latek ma bogate życie rodzinne. W miniony weekend na jego profilu na YouTubie pojawił się zwiastun nowego show "Jestem, jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje". Muzyk przy okazji postanowił pochwalić się imieniem, które wybrał dla kolejnego dziecka.

Michał Wiśniewski czeka na narodziny szóstego dziecka

Michał Wiśniewski oczekuje przyjścia na świat swojego szóstego dziecka. Lider zespołu "Ich Troje" nigdy nie ukrywał, że chce mieć dużą rodzinę. Ukochaną Polę poznał jakiś czas temu dzięki aplikacji randkowej. Zakochani nie mogą doczekać się, kiedy narodzi się ich drugie wspólne dziecko.

Zobacz też:  Michał Wiśniewski przyłapany przez paparazzich. Poważny nałóg nadal nie daje mu spokoju!

Reklama

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska wybrali imię dla dziecka

W październiku 2022 roku para ogłosiła, że spodziewają się drugiego wspólnego dziecka. Jednak dopiero teraz pochwalili się imieniem, które wybrali dla brzdąca. Piosenkarz w zapowiedzi swojego nowego programu postanowił zdradzić, jak nazwą chłopca.

"Jestem Zwycięzcą i mam tę myśl, to przekonanie, że dobiję do brzegu, że choć poturbowany i bardzo zmęczony, będę mógł zamknąć za sobą drzwi do domu. Do własnego Domu - Przystani, której już nikt nigdy mi nie odbierze" - napisał Wiśniewski w opisie nagrania.

Wiśniewski w nowej produkcji zapowiedział, że pojawią się tam wszyscy członkowie jego rodziny. Żona Pola, a także dzieci Etiennette, Xavier i Fabienne. Na nagraniach można było zobaczyć nie tylko prace budowlane, ale również zdradzono imię szóstego dziecka wokalisty. Pola i Michał zdecydowali się nazwać syna Cloë.

Michał Wiśniewski sam wybrał imię dla dziecka?

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Michał Wiśniewski i Pola zastanawiają się, jak nazwać swojego nienarodzonego synka. W sieci wokalistka napisał, iż wraz z ukochaną mają dwa pomysły. Artysta zapowiedział, że on czeka na Cloë a Pola na Vincenta. Wychodzi jednak na to, iż to jego propozycja imienia wygrała.

"Razem z @wisniewska_pola nie możemy się doczekać. Ja czekam na Cloë a Polcia na Vincenta... Szykuje się batalia!" - napisał Michał na Instagramie.

Dzieci Wiśniewskiego wstydzą się swoich imion?

Dzieci Michała Wiśniewskiego mają bardzo oryginalne imiona. Okazuje się, że nie są z nich zbyt zadowolone. Rówieśnicy często z nich przez nie kpili.

Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci. Z drugą żoną Martą Wiśniewską doczekał się Xaviera Michała i Fabienne Marty. Z kolei z trzecią żoną Anną Świątczak ma Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Rok temu na świecie pojawiło się piąte dziecko artysty - syn Falco Amadeus, którego matką jest piąta żona Michała.

Jakiś czas temu zapytaliśmy dzieci Michała ze związku ze Świątczak, czy są zadowolone ze swoich oryginalnych imion. Okazuje się, że dopiero po latach się z nimi pogodziły.

"Z biegiem czasu już się przyzwyczaiłam, ale są jakieś trzy osoby na świecie, które ich nie wypowiadają, licząc mamę i tatę. Na pewno trudności sprawiało to za dzieciaka i czasem były jakieś głupie żarty wśród znajomych. Teraz już mniej się o tym mówi" - stwierdziła Etiennette Anna.

Zobacz też:

Michał Wiśniewski już kilka razy stawał na ślubnym kobiercu. Oto wszystkie huczne śluby i rozwody artysty

Michał Wiśniewski tłumaczy się po finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Telewizja kłamie"

Uwielbiany polski artysta po śmierci znów na scenie! Co powiedzą na to jego fani?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Mandaryna | Pola Wiśniewska | Anna Świątczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy