Reklama
Reklama

Michał Wiśniewski ruszył z Xavierem na pomoc uchodźcom! Przyjmie do siebie rodzinę z dziećmi

Michał Wiśniewski (49 l.) nie pozostał obojętny na sytuację, w jakiej znaleźli się Ukraińcy. Razem z synem Xavierem wyruszył do Hrubieszowa, aby przywozić do kraju uciekających ze strefy wojny uchodźców.

Michał Wiśniewski nie pozostał obojętny na los naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Razem ze swoim najstarszym synem, Xavierem, wyruszył samochodem do Hrubieszowa, żeby pomóc w transporcie uchodźców. Swoją wyprawę relacjonował na Instagramie.

Znany piosenkarz zadeklarował, że obdzwonił wszystkie osoby z Ukrainy, które zna z pytaniem, czy nie potrzebują pomocy. Do podróży również doskonale się przygotował. Najpierw skonsultował się z centrami udzielającymi pomocy i wybadał, co jest potrzebne. Zabrał ze sobą kartkę w języku ukraińskim, na której było napisane: "Warszawa. Bezpłatny transport. Mogę przyjąć kobietę z dwójką dzieci".

Reklama

Kolejne nagranie pojawiło się na Instagramie kilka godzin później. Michał Wiśniewski napisał, co jest potrzebne w Hrubieszowie i z czym można się tam zgłaszać. Zaapelował, aby nieść przemyślaną pomoc. Celebryta nie krył wzruszenia mówiąc o Polkach i Polakach wspierających naszych sąsiadów z Ukrainy.

Kim jest Michał Wiśniewski?

Michał Christian Wiśniewski urodził się 9 września 1972 roku w Łodzi. W 1994 roku założył grupę Ich Troje, której został liderem. Jest znaną osobowością medialną. Prywatnie tworzy związek małżeński z Polą Wiśniewską, która jest jego piątą żoną. Razem też doczekali się syna Falco, najmłodszego z piątki dzieci Wiśniewskiego. Z drugiego małżeństwa z Mandaryną ma dwójkę dzieci Xaviera i Fabienne. Z trzecią żoną Anną Świątczak ma natomiast dwie córki - Etiennette i Vivienne.

Zobacz też:

Michał Wiśniewski na Fame MMA!? Oferują mu astronomiczną kwotę!

Edyta Górniak wygłosiła ważny apel ze sceny! Widownia wstrzymała oddech

Witamina E zatrzymuje młodość. Gdzie jest jej najwięcej?

Konsultacje Joe Bidena. Andrzej Duda: sojusznicy są zjednoczeni, poradzimy sobie razem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy