Reklama
Reklama

Michał Wiśniewski mówi o zdrowiu córki! Pokazał przejmujące zdjęcie

Michał Wiśniewski (48 l.) uwielbia dzielić się z fanami swoim życiem prywatnym. Lider "Ich Troje" chętnie publikuje fotki na Instagramie i opowiada w mediach o patchworkowej rodzinie. Wiśniewski wraz z piątą żoną mogą pochwalić się pokaźną liczbą potomstwa! Teraz okazuje się, że jedna z jego córek Michała miała ostatnio niewielkie problemy ze zdrowiem.

Michał Wiśniewski ze swoją nową żoną wychowują aż dziewięcioro dzieci, w tym osiem pociech z poprzednich małżeństw. Para doczekała się również wspólnego potomka, więc łącznie mają aż dziewięcioro dzieci! 

Muzyk nie ukrywa jednak, że z poprzednimi żonami pozostaje w bardzo dobrych relacjach. W końcu każdej z nich obiecywał "miłość na zawsze". Teraz tworzą wielką szaloną rodzinkę!

Wiśniewski chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia swoich dzieci. Trzeba przyznać, że spotkanie całej rodziny musi być ogromnym wydarzeniem. Dziewiątka dzieci to spore wyzwanie!

Reklama

Na szczęście Michał może liczyć na pomoc swoich starszych dzieci. Kilka dni temu gwiazdor zamieścił w sieci zdjęcie córki Fabienne, która trzyma na kolanach swojego najmłodszego braciszka - Falco Amadeusa. 

Przy okazji obserwatorzy dowiedzieli się, że dziewczyna ma drobne kłopoty ze zdrowiem.

Zatroskani fani chcieli dowiedzieć się, co dolega dziewczynie, jednak tym razem Michał nie był tak wylewny i nie odpowiedział swoim obserwatorom. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Ich Troje
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy