Reklama

Reklama

Michał Szpak zupełnie nago(?) szaleje w Paryżu. Tak świętuje 32. urodziny!

Michał Szpak (32 l.) to jeden z bardziej barwnych polskich artystów. Słynie z charakterystycznego dla siebie stylu, który zapada w pamięć. Niedawno 32-latek z okazji swoich urodzin postanowił wybrać się na krótkie wakacje. Podczas wyjazdu zrobił nagie zdjęcie, którym pochwalił się w sieci.

Michał Szpak chętnie udostępnia w sieci informacje na swój temat. Jego instagramowe konto obserwuje ponad 221 tysięcy osób. To właśnie tam można dowiedzieć się, kiedy wyjdzie nowa płyta, będzie koncert, a także co wokalista aktualnie robi. Niedawno postanowił pochwalić się, że przebywa w Paryżu.

Michał Szpak szaleje nago w Paryżu

Michał Szpak bardzo chętnie udostępnia w swoich social mediach zdjęcia oraz nagrania z życia prywatnego. Niedawno dodał fotografię, na której pozuje zupełnie nago(?). 32-letni wokalista w takim wydaniu czuje się chyba jak ryba w wodzie, ponieważ na jego ustach zagościł szeroki uśmiech.

Reklama

Okazuje się, że Szpak we Francji przebywa z okazji swoich 32. urodzin. Wyjazd jest prezentem, nie wiadomo jednak od kogo. W opisie fotografii Szpak postanowił rozpłynąć się nad urokami miasta.

"Cóż. Paryż jako urodzinowy prezent... why not!!! Tętni to miasto, każda jego tkanka i dzielnica. Coś jest, co nie pozwala na zapomnienie. Dziękuje za prezent" - napisał podekscytowany Michał.

Oczywiście nie zabrakło komentarzy wiernych fanów Michała Szpaka. Większość fanów była zachwycona, inni postanowili złożyć mu życzenia z okazji urodzin.

"No i namówiłeś mnie na Paryż! A zastanawiałam się ostatnio, czy warto tam lecieć"

"Miłego i udanego pobytu w Paryżu"

"Totalne szaleństwo, w Paryżu balony zastępują piżamy w modnym kolorze"

Michał Szpak świętuje urodziny odziany jedynie w kołdrę

Michał Szpak jakiś czas temu chwalił się fanom, że swoje urodziny spędza poza granicami kraju. Wokalista z okazji trasy koncertowej przebywał w Niemczech, gdzie postanowił znaleźć chwilę relaksu na świętowaniu swoich 32. urodzin. Z tej okazji w pokoju hotelowym wyprawił imprezę. Szpak dodał na swoje instagramowe konto zdjęcie, na którym pozuje w białej kołdrze, która przypomina długą suknię. "Kreację" postanowił urozmaicić biżuterią oraz dużymi okularami przeciwsłonecznymi.

Zobacz też:

Paulina Smaszcz powstrzyma się od komentarzy? Synowie to u niej wybłagali

Królowa Elżbieta II w ostatnich latach życia walczyła ze złośliwą chorobą. Prawie nikt nie wiedział

Adrianna Eisenbach pokazała swoje przyszłe dziecko. "Robić, czy nie?"pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy