Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Michał Piróg się zaręczył? Opublikował zdjęcie pierścionka

Ostatnio opublikowane zdjęcie Michała Piróga (42 l.) wprawiła w fanów w niemałe zakłopotanie. Czyżby choreograf się zaręczył... z kobietą?

Michał Piróg wiele lat temu otwarcie wyjawił, że jest homoseksualistą. Mimo szczerego wyznania choreograf unikał tematów związkowych i nigdy nie mówił o swoich parterach. Nic więc dziwnego, że niemałym zaskoczeniem było ostatnie opublikowane zdjęcie na Instagramie celebryty.

Michał Piróg się zaręczył?

Michał Piróg opublikował fotografię kobiecej ręki z pierścionkiem zaręczynowym, którą trzymał w swojej dłoni. Co więcej, podpisał zdjęcie "Powiedziała tak", zatem internauci zaczęli przypuszczać, że choreograf zdecydował się zaręczyć. Jednak co na tej fotografii robiła kobieta? 

Reklama

Na szczęście szybko się wszystko wyjaśniło.

Okazało się, że szczęściarą, która właśnie się zaręczyła, jest Żaklina znana z jednej z edycji "Top Model". Mimo że w programie nie osiągnęła większych sukcesów, przyjaźń z Michałem Piórgiem, który jest prowadzącym programu, pozostała do dziś. Okazuje się, że Piróg jako dobry przyjaciel zrelacjonował ten moment.


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Piróg | Żaklina Ta Dinh

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje