Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Opaliński jest gejem

Znany szerszej publiczności z seriali "Pierwsza miłość" czy "Fala zbrodni" Michał Opaliński (34 l.) przyznał się, że jest gejem.

Aktor wrocławskiego Teatru Polskiego o swojej orientacji opowiedział w jednym z ostatnich wywiadów. Jak mówi, na coming out przed bliskimi zdecydował się już kilka lat temu. Teraz otwarcie powiedział o tym w mediach.

Reklama

"Jestem dość towarzyski, w teatrze wszyscy wiedzą, znają mojego partnera. Przez to, że mam postawę otwartą, też jestem tak traktowany" - mówi w wywiadzie dla magazynu "Replika".

Opaliński twierdzi, że w polskim show-biznesie jest wielu homoseksualnych aktorów, którzy ukrywają to, bojąc się utraty pracy. On sam kilkukrotnie nie dostał roli ze względu na fakt, iż jest - jak to określono - "aktorem specyficznym".

Jego zdaniem dla teatru to jednak ciekawe, że ma inną wrażliwość - dzięki temu może zagrać role, których nikt inny nie zagra.

"Jak można być aktorem, który udaje, że jest kimś innym, kiedy na sobie, swoim ciele, emocjonalności i wrażliwości buduje role?" - zastanawia się.

"Znam wielu sławnych gejów, którzy do tej pory nie powiedzieli o sobie i nie powiedzą nigdy, bo boją się, że to będzie wpływało na ich karierę. Niewielka liczba coming outów wśród aktorów głównie z tego wynika. To oczywiście nie jest bezpodstawne, w teatrze można czuć się bezpiecznie, w Polskim jestem już dziesięć lat, lubię zespół, dobrze się znamy, nie ma problemu".

Myślicie, że odmienna orientacja, podobnie jak Jackowi Poniedziałkowi, przyniesie upragnioną popularność?

Dowiedz się więcej na temat: Michał Opaliński | homoseksualizm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje