Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Michał Figurski znów w tarapatach! To nie wygląda dobrze

Michał Figurski (44 l.) nie może powiedzieć, że problemy go omijają. Teraz, kiedy wydawało się, że wszystko znów zaczyna się układać, dziennikarz będzie musiał zmierzyć się z kolejnym kłopotem.

W 2015 roku jego świat się zawalił. Wylew, kosztowna rehabilitacja, a jeszcze rok później przeszczep trzustki i nerki. To pasmo nieszczęść z jakim musiał się uporać gwiazdor.

Do tego w miłości także się nie układało, a o pracy już nie wspominając. Jednak z czasem, z pomocą bliskich osób Michał zaczął wracać do normalnego życia.

Znalazł swoją bratnią duszę, o której szepce się, że niedługo zostanie jego żoną. Do tego wydaje się, że ze zdrowiem Figurskiego jest coraz to lepiej, a w dodatku znowu jest aktywny zawodowo.

Reklama

No właśnie, to ostatnie niestety może niedługo ulec zmianie, bo jak donosi tygodnik "Świat i ludzie" jego program w Polsat 2 News "WidziMiSię" schodzi z anteny!

A to oznacza, że prezenter znów zostanie bez pracy. Nie wiadomo co zamierza w tej sytuacji Michał, ale jedno jest pewne szybko musi coś wymyślić. Przecież wciąż przyjmuje drogie leki i poddaje się rehabilitacji. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Figurski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje