Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Figurski walczył w sądzie o obniżenie alimentów. Zapadł wyrok

Odeta Moro (41 l.) i Michał Figurski (46 l.) spotkali się w sądzie. Powód? Dziennikarz chciał obniżenia alimentów na córkę Sonię.

Choć małżeństwo pary zakończyło się pięć lat temu, dziennikarzy nadal łączy córka.

Reklama

Gdy Michał Figurski doznał wylewu, utrzymanie dziecka i spłatę wspólnie zaciągniętych kredytów Odeta miała wziąć na siebie - czytamy w "Twoim Imperium". Ponadto zaangażowała się w zbieranie funduszy na rehabilitację eksmęża - udało się wówczas zgromadzić ponad 50 tys. złotych. W akcji wzięli udział m.in. Anna Guzik, Magda Steczkowska, Rafał Rutkowski, Piotr Kupicha, piłkarz Piotr Świerczewski, tenor Adam Sobierajski i wokalista zespołu Piersi Adam Asanow.

Michałowi Figurskiemu udało się wrócić do formy. Jak dowiedział się tygodnik "Twoje Imperium", półtora roku temu dziennikarz założył Odecie sprawę o obniżenie alimentów. Wyrok zapadł w zeszłym tygodniu.

"Jak człowiek się rozwodzi, to najgorsze są w tym wszystkim porządki" - komentowała Odeta Moro w rozmowie z magazynem "TI". "Czasem trwają one bardzo krótko, czasem długo. Dziś postawiliśmy z Michałem kropkę na 'i'. Dla mnie sprawa jest zamknięta. Nie będę się odwoływać, wyrok mieści się w granicach, które wyznaczyłam". Dziennikarka dodała jeszcze, że rozliczyli się za okres, w którym Michał Figurski był chory.

Wyrok skomentował również na Facebooku sam zainteresowany, dementując część informacji.


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Odeta Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje