Reklama
Reklama

Metamorfozy Olgi Bołądź - jak zmieniała się aktorka?

Olgę Bołądź (37 l.) dzięki metamorfozom można spokojnie nazwać kobietą-kameleonem. Dla roli w filmie akcji nie bała się zgolić głowy na łyso! Później wielokrotnie zmieniała wizerunek, a w każdej wersji wyglądała olśniewająco!

Olga Bołądź bardzo dba o swoje życie prywatne, ale wszelkie zmiany w kwestii wyglądu i ról skrzętnie dokumentuje na Instagramie. Ostatnio na jej Instagramie @olgaboladz_official Olga zamieszcza szczęśliwe zdjęcia z zimowych szaleństw na nartach podczas zimowych ferii jej synaBołądź zachwyca się też o 7 lat młodszym partnerem i go całuje na stoku narciarskim!

Olga Bołądź ogoliła głowę dla roli

Reklama

Olga Bołądź to aktorka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych! Wiele aktorek nie poradziłoby sobie psychicznie z taką zmianą, jaką jest ogolenie głowy. Ona jednak nie miała z tym problemu, ponieważ bardzo chciała zagrać w filmie "Służby specjalne". W wywiadzie na DDTVN wyznała:

Co więcej - Olga Bołądź jakiś czas później znowu była łysa! Co prawda była to tylko charakteryzacja, ale fani przyznali, że nawet w łysinie byłaby piękna.

Olga Bołądź ciężko ćwiczyła do roli w "Służbach specjalnych"

Oprócz metamorfozy na głowie, aktorka zrobiła ogromny progres pod kątem własnej figury. Aby odpowiednio wcielić się w rolę, ciężko trenowała na siłowni i trzymała rygorystycznej diety. Po zakończeniu zdjęć aktorka nie przestała ćwiczyć, ponieważ uzależniła się od treningów!

Wysiłek na siłowni zdecydowanie się opłacił. Aktorka do dziś zachwyca sportową, nienaganną figurą.

Olga Bołądź w wersji blond

Olga Bołądź naturalnie jest brunteką, czasem jednak eksperymentowała z jaśniejszymi odcieniami blondu. Raz Olga wrzuciła zdjęcie, na którym jest platynową blondynką. Fani oniemieli, ale byli zachwyceni metamorfozą.

Z kolei w pewnej sesji Olga wyglądała niczym Marylin Monroe!

Ruda Olga Bołądź

Ostra i bezkompromisowa w rudym kolorze włosów - Olga Bołądź występowała wtedy na planie "Żony więźniów".

Olga Bołądź wraca do naturalnego koloru

Po wielu latach eksperymentów na włosach, aktorka od dłuższego czasu wybrała mniej wymagającą fryzurę i naturalny kolor włosów. Zdecydowała się na krótkie cięcie i minimalistyczną grzywkę.

W jakiej wersji najbardziej lubicie Olgę?

Kim jest Olga Bołądź?

Olga Bołądź urodziła się  29 lutego 1984 w Toruniu. Jest aktorką filmową, serialową i teatralną. Występowała w takich filmach jak "Białko", "Kobiety mafii", "Botoks", "Służby specjalne". Uczestniczyła m.in. w "Tańcu z gwiazdami". Olga Bołądź samotnie wychowywała syna, który obecnie ma już 9 lat. Aktorka spotykała się między innymi z Mikołajem Roznerskim Sebastianem Fabijańskim. Obecnie partnerem Olgi Bołądź jest Jakub Chruścikowski.. Olga Bołądź jest dostępna na Instagramie pod nazwą @olgaboladz_official.

Zobaczcie również:

Ewa Farna: "przeprosiłam swoje ciałko, że w nie zwątpiłam"

Rozenek zdradziła szczegóły scen seksu u Vegi. "Okropne przeżycie"

Paweł Kukiz z koronawirusem

Wykrywanie grypy i COVID-19 przy użyciu smartfona


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olga Bołądź
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama