Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Meghan Markle zaliczyła kolejną wpadkę?! Była krok od upadku!

Ostatnio Meghan Markle (37 l.) razem z księciem Harrym (34 l.) i ze swoją mamą Dorią Ragland (62 l.) pojawiła się na promocji charytatywnej książki kucharskiej i wszystkich zachwyciła swoją piękną przemową. Tym razem pojawiła się na meczu na uniwersytecie Loughborough i nie obyło się bez małej wpadki.

Kalendarz Meghan i Harry’ego wciąż jest wypchany po brzegi oficjalnymi spotkaniami i imprezami. Od ich ślubu minęło już kilka miesięcy i Meghan radzi sobie coraz lepiej w roli księżnej, choć na początku popełniała wpadkę za wpadką.

Reklama

Ostatnio jednak księżna Sussex zachwyciła wszystkich, a zwłaszcza swojego męża, swoją przemową dotyczącą pracy charytatywnej przy tworzeniu książki kucharskiej. Teraz książęca para pojawiła się na meczu netballa - gry zespołowej podobnej do koszykówki na uniwersytecie Loughborough z udziałem beneficjentów programu Royal Foundation’s Coach Core.

Na tego typu sportowych imprezach księżna Kate (36 l.) i książę William (35 l.) zawsze pojawiają się w sportowych strojach. Jednak Meghan i Harry nie wzięli jednak z nich przykładu i pojawili się w bardzo stylowych stylizacjach.

Meghan zaskoczyła wszystkich... butami na wysokim obcasie. Tym bardziej, że księżna wykonała kilka podań i to wymagało od niej umiejętności zachowania równowagi.

Gdyby coś poszło nie tak i Meghan potknęłaby się, to mogłoby się zakończyć tragicznym upadkiem! Na szczęście Markle z gracją podawała piłkę i widać było, że doskonale się bawi. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry i Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje