Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Meghan Markle i Harry złamali zasady odejścia z rodziny królewskiej! Poniosą konsekwencje?!

Meghan Markle (39 l.) i Harry (36 l.) od kilku miesięcy żyją na własną rękę z dala od rodziny królewskiej. Nie oznacza to jednak tego, że nie obowiązują ich już żadne zasady. Wygląda na to, że właśnie je złamali i poniosą tego konsekwencje.

Meghan i Harry od kilku miesięcy układają swoje życie na nowo w USA. Właśnie w końcu kupili dom w Kalifornii i starają się odciąć od rodziny królewskiej. 

Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż mimo ich odejścia, wciąż obowiązują ich pewne zasady. 

Dlatego z taką rozwagą angażują się w społeczne projekty i dobierają słowa podczas publicznych wypowiedzi. Wszyscy fani Meghan mieli nadzieję, że wróci ona do swojego dawnego zajęcia - aktorstwa. 

Nic jednak na to obecnie nie wskazuje. Choć była książęca para bardzo stara się przestrzegać królewskiego regulaminu "megxitu", to jednak wygląda na to, że naruszyli oni jeden z punktów. 

Wszystko przez zachęcanie Meghan amerykańskiej społeczności do wzięcia udziału w zbliżających się wyborach prezydenckich. Nie jest tajemnicą, że Meghan od dawna nie darzy sympatią obecnego prezydenta USA - Donalda Trumpa i nie podziela jego poglądów politycznych. 

"To czas nie tylko na refleksje, lecz także na zdecydowanie działania" - mówił Harry, popierając żonę, podczas ich gościnnego udziału w gali online magazynu "Time".

To właśnie tym przemówieniem mieli naruszyć jeden z punktów umowy. Mówi on o tym, że Harry i Meghan mają trzymać się z dala od polityki. Jak donosi "Sunday Times", rodzina królewska zastanawia się, co począć z niesforną parą. 

Możliwe, że karą za ich zachowanie będzie odcięcie ich od funduszy, który dotychczasowo wysyłał książę Karol swojemu synowi. Prócz pieniędzy mogą również stracić swoje tytuły i przynależące do nich przywileje. Do tej pory nie zostały jednak podjęte oficjalne kroki. 

Reklama

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę harry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »