Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Meghan Markle broni syna jak lwica! Doszło do kolejnej kłótni!

Nie można, zdaniem autorki, być członkiem rodziny królewskiej i żyć jak kapryśny, stroniący od prasy celebryta. Już po uroczystości wyszła na jaw kolejna, wcześniejsza sprzeczka Meghan i Kate, podczas próby generalnej uroczystości w jednej z kaplic na zamku Windsor.

Reklama

Meghan miała pretensje do Kate, że ta stara się zdominować uroczystość, a księżna Cambridge nie wytrzymała i publicznie skrytykowała atmosferę tajemniczości, w której miała się odbyć uroczystość. Jeśli wierzyć popularnej brytyjskiej prasie, do sporu włączyli się mężowie dam, bracia William i Harry.

Oczywiście oficjalnie nikt nic na ten temat nie wie, ale wystarczy spojrzeć na oficjalną fotografię - jedną z dwóch ujawnionych przez rodziców Archiego, by dostrzec jak duży dystans dzieli Kate i Meghan, która siedzi na kanapie jak najdalej od Kate, prezentującej swój słynny, nieco sztuczny uśmiech.

Szczegóły chrztu traktowano niczym wojskową tajemnicę. Nie podano nawet, o której godzinie miał miejsce. Brytyjskie media i na to znalazły sposób. Dziennikarze doszli do wniosku, że synek Meghan został ochrzczony przed południem. Przypomina to bardziej atmosferę kryminału pióra Agathy Christie niż chrzciny dwumiesięcznego bobasa! 

W sumie na imprezie obecnych było tylko 25 gości, wśród nich siostry księżnej Diany, Sarah McCorquodale i Jane Fellowes. Królowa się nie pojawiła. Oficjalnie ze względu na ustaloną wcześniej imprezę w Szkocji. Elżbieta II nie była także na chrzcinach Louisa, ale Meghan i Harry nawet nie próbowali zaproponować monarchini innego terminu. Meghan nie jest już od jakiegoś czasu faworytką królowej. Do łask wróciła sympatyczniejsza i przewidywalna księżna Kate, która na chrzest założyła kolczyki księżnej Diany!

Życie na Gorąco - Dworskie Życie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Harry książę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje