Reklama
Reklama

Mąż Małgorzaty Opczowskiej przejął jej nazwisko!

Decyzja, którą podjął mąż Małgorzaty Opczowskiej z pewnością zaskoczy wiele osób. Mężczyzna postanowił przejąć nazwisko po żonie. Co to na Opczowska?

Małgorzata Opczowska zaledwie kilka dni temu stanęła na ślubnym kobiercu i złożyła przysięgę małżeńską. Gwiazda stacji TVP pochwaliła się zdjęciami z ceremonii na Instagramie, która była urządzona w stylu boho. Jednak nikt nie wiedział, że mąż Opczowksiej, Jacek Łęski zdecyduje się przejąć nazwisko ukochanej.

Mąż Opczowskiej przejął jej nazwisko!

Do informacji dotarł portal Pudelek, który poinformował, że Jacek Łęski zmienił nazwisko w mediach społecznościowych na Opczowski - Łęski. Małgorzata Opczowska postanowiła to także skomentować. Okazuje się, że mąż chciał jej sprawić niespodziankę. 

Reklama

Małgorzata zdradziła także swoje plany na najbliższe dni. Co ciekawe, nie zamierza razem z mężem wybrać się na zagraniczne wakacje. 

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Opczowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy