Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Mąż Chylińskiej nie pracuje. To ona zarabia na dom!

Agnieszka Chylińska (37 l.) nie ukrywa, że to ona jest głównym żywicielem rodziny, a jej małżonek zajmuje się domem i wychowywaniem dzieci.

Jurorka "Mam talent" w styczniu urodziła trzecie dziecko - córkę Krysię. Jak mówi, na niej obecnie spoczywa ciężar utrzymania rodziny. Dlatego też wzięła ostatnio udział w reklamie firmy ubezpieczeniowej, na której zarobiła 700 tys. zł. Niebawem na rynku ukaże się także druga część książki dla dzieci "Zezia i Giler".

Reklama

W programie "Dzień dobry TVN" Agnieszka przyznała, że jest tak zaabsorbowana rodziną i zarabianiem pieniędzy, że nie ma czasu na nagranie nowej płyty.

"Dzięki temu, że mój mąż zrezygnował ze swoich wszelakich ambicji zawodowych i siedzi z dziećmi, ja jeszcze mogę próbować coś zrobić. Marek jest cudowny. To jest takie zaprzeczenie typu macho" - stwierdziła Chylińska.

"Ja siebie o taką płodność nigdy nie podejrzewałam. (...) Postanowiłam bardzo radykalnie podejść do macierzyństwa. My mamy nasze dzieci dla nas, nie dla guwernantek, niań, w związku z czym jesteśmy z nimi 24 godziny na dobę i to jest masakra. Natomiast dobrze je znamy. I to jest cudowne".

Wokalistka podkreśliła również, że kocha swoje obecne życie przede wszystkim za "ogromne zaskoczenie". Wcześniej zupełnie nie planowała i nie chciała tak żyć.

"Ja cały czas się zastanawiam, czy to jest to, czego chcę" - dodała.pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska | związek | zarobki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje