Reklama
Reklama

Matthew Perry zaatakował Keanu Reevesa? Po burzy w sieci aktor "Przyjaciół" przeprasza: Powinienem użyć własnego imienia

Matthew Perry niezapomniany Chandler Bing z serialu "Przyjaciele" wydaje pamiętnik. Do sieci trafiły już jego fragmenty. Niektóre słowa aktora wywołały burzę.

Matthew Perry, aktor znany z "Przyjaciół", wydał wspomnienia

Książka Matthew Perry'ego "Friends, Lovers and the Big Terrible Thing" trafi do księgarń już 1 listopada. Z fragmentów, które dotąd zostały opublikowane, wiadomo, że aktor znany z serialu "Przyjaciele" bardzo otwarcie mówi o swoich problemach związanych z uzależnieniem

Problemy Matthew Perry'ego zaczęły się już w latach 90. Aktor był uzależniony od opioidów, amfetaminy i alkoholu. W czasie kiedy zaczął grać w serialu "Przyjaciele" potrafił zapanować na d alkoholizmem. Miał wówczas 24 lata. Jednak już kilka lat później zaczęło być coraz gorzej. W 1997 poszedł na pierwszy odwyk. Przez to cierpiał również na inne zdrowotne problemy, jak duże wahania wagi czy zapalenie trzustki. W najnowszej książce przyznał, że cierpiał na perforację przewodu pokarmowego. Spędził tygodnie, walcząc o życie po pęknięciu okrężnicy z powodu nadużywania opioidów. Dwa tygodnie leżał w śpiączce i pięć miesięcy w szpitalu. Potem blisko rok musiał używać worka kolostomicznego.

Reklama

Matthew Perry zdecydował się na napisanie książki, bo liczy na to, że jego wspomnienia pomogą innym.

"Musiałem poczekać, aż będę całkiem bezpiecznie trzeźwy - i z dala od aktywnej choroby alkoholizmu i uzależnienia - żeby to wszystko zapisać. A najważniejsze było to, że byłem prawie pewien, że to pomoże ludziom" - mówi aktor w rozmowie z magazynem "People".

Matthew Perry nie lubi Keanu Reevesa?

Po opublikowaniu fragmentów książki aktora media skupiły się na jednym z  cytatów. Perry wspomina w nim swoich przyjaciół Rivera Phoeniksa i Heathera Ledgera - aktorów, którzy zmarli w młodym wieku. Perry użył dość niefortunnego porównania i został oskarżony przez internautów o nienawiść do innego aktora Keanu Reevesa.

"River był pięknym człowiekiem, wewnątrz i na zewnątrz - zbyt piękny na ten świat, jak się okazało. Zawsze wydaje się, że odchodzą naprawdę utalentowani faceci. Dlaczego  tacy jak River Phoenix i Heather Ledger umierają, a Keanu Reeves wciąż krąży wśród nas?" - napisał w książce Perry.

Po tych słowach rozpętała się burza. Internauci mieli za złe aktorowi, że nie przepada za Keanu, który jest ulubieńcem publiczności.

Perry musiał się tłumaczyć. Aktor wyjaśnił, że wcale nie jest przeciwnikiem Reevesa. Wręcz przeciwnie - lubi go. Po prostu użył niezręcznego porównania. Serialowy Chandler wydał specjalne oświadczenie opublikowane w magazynie "People", w którym czytamy:

"Właściwie jestem wielkim fanem Keanu. Po prostu wybrałem przypadkowe imię, mój błąd. Przepraszam. Powinienem zamiast tego użyć własnego imienia".

Zobacz też:

Gwiazdor "Przyjaciół" ujawnił straszną prawdę o latach nałogu. Przez 2 tygodnie był w śpiączce

Matthew Perry mógł nie pojawić się w "Przyjaciołach"? Fani martwią się o aktora

Keanu Reeves zrobił niespodziankę nowożeńcom. Zdjęcie jest hitem na Twitterze

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Matthew Perry | Keanu Reeves | Przyjaciele
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy