Reklama
Reklama

Matka Kate jest zazdrosna o matkę Meghan? Konflikt wisi w powietrzu!

Carole Middleton jest zazdrosna o Dorię Ragland? Jeden z tygodników nie ma wątpliwości! Czyżby czekał nas nowy konflikt?

Carole Middleton dzięki małżeństwu swojej najstarszej córki Kate z księciem Williamem zagościła na pierwszych stronach gazet. Jednak matka księżnej, zanim rozsławiła się na kraj, bardzo ciężko pracowała, by zadbać o rodzinę. Przed laty założyła własną firmę Party Pieces, którą prowadzi z sukcesem do dziś.

Zapewne jej zaradność i pracowitość spowodowały, że stała się ulubienicą królowej Elżbiety II, podobnie jak jej córka. W końcu obie nigdy nie zaliczyły żadnej wpadki, a podczas oficjalnych uroczystości perfekcyjnie trzymały się zasad królewskiej etykiety.

Reklama

Carole Middleton zaskoczył sukces Dorii Ragland

Zatem dla idealnej Carole z pewnością nie było łatwo przyjąć informację, że ostatnie wystąpienie Dorii Ragland skupiło uwagę mediów. Matka Meghan razem z córką i księciem Harry pojawiła się na rozdaniu nagród NAACP. Doria razem z Megan olśniły wszystkich w pięknych kreacjach, a media rozpisywały się tylko o nich, zachwalając ich wybitne poczucie gustu.

Tygodnik "New Idea" podaje, że Carole Middleton dość ciężko przyjęła sukces Dorii.

Czyżby zapowiadał się nowy konflikt w rodzinie królewskiej?

Zobacz też:

Księżna Kate odwiedziła raj na Ziemi. Sadziła drzewo w koturnach i sukience

Książę William i księżna Kate żegnają się z dziećmi. Planują długą podróż!

Julia Wieniawa zrobiła sobie tatuaż na Bali. Fani są przerażeni!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doria Ragland | Carole Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy